Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Udělejte radost sobě, rodině i svému autu a objednejte si certifikované hliníkové zastřešení.

Hliníkové parkovací stání od společnosti Alcentrum s.r.o. je osvědčený a certifikovaný přístřešek, který ochrání váš automobil, využít ho ale můžete v letních měsících i například pro posezení s přáteli u dobrého grilovaného masa.

Více provedení hliníkového garážového stání

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto jsme vyslyšeli prosby a zhotovili jsme 3 produktové řady, ze kterých si vybere každý zákazník.

Je pro vás rozhodující nejnižší cena, ale zároveň očekáváte kvalitu? Nebo patříte mezi klienty, kteří si potrpí na luxus a pořizovací cenu moc neřešíte? Mrkněte na verze našich provedení.

Produktové provedení ECO

Nenáročné provedení, které odpovídá své nejnižší ceně. Toto parkovací stání může být vaše již za 20385 korun. Obrovskou výhodou tohoto provedení je dodací lhůta, a to do 3 pracovních dnů.

Produktové provedení PROFI

Tato řada skvěle uspokojí zákazníky náročnější. Kvalita odpovídá své vyšší ceně. Rozměr si můžete vybrat z 20 standardních rozměrů, na vaše přání vám zhotovíme i jiný rozměr na míru vašim potřebám.

Produktové provedení DELUXE

Nejkvalitnější provedení očekávejte v této řadě. Vyrobíme vám rozměry dle vašich požadavků a zvolit můžete i bezpečnostní sklo. Barvu si vyberete ze vzorníku, které má 200 odstínů.

Proč vybrat hliníkové profily?

Nejen pro svůj luxusní, elegantní a uhlazený vzhled se stávají hliníkové přístřešky více vyhledávanými. Nabízí úžasné vlastnosti, jako například:

  • nehořlavost
  • bezúdržbovost
  • dlouhou životnost v řádu desetiletí
  • kvalitní a spolehlivou ochranu automobilu
  • jednoduchou montáž nevyžadující stavební povolení

Objednejte si certifikované garážové stání z hliníkových profilů ještě dnes. Váš vůz si zaslouží kvalitní ochranu. Kontaktujte nás, společně probereme možnosti a vybereme vhodné řešení.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE