Hliníkové garážové stání ochrání Vaše auto před UV zářením

Léto je v plném proudu a sluníčka a tropických teplot si užíváme letos až až. Jak ale asi snášejí ty vysoké teploty, sluneční paprsky a UV záření naši čtyřkolový miláčci? Nezapomeňte, že i váš automobil si zaslouží ochranu před UV zářením. V ochraně Vám může pomoci hliníkové garážové stání.

I Vy si v létě pořídíte sluneční brýle, aby chránili vaše oči před UV zářením, myslete tedy i na své auto. Hliníkové parkovací stání ochrání nejen lak automobilu, ale předejdete i zbytečnému přehřívání na přímém slunci. Vaše auto Vám bude vděčné.

Proč se rozhodnout pro hliníkové garážové stání?

Nejen ochrana auta před slunečním zářením vám pomůže v rozhodnutí nechat si postavit hliníkové garážové stání. Tento přístřešek nabízí totiž spoustu výhod, které ocení celá vaše rodina.

  • Široké uplatnění - hliníkové stání můžete využít i pro občasné posezení s přáteli například při grilování
  • Téměř nevyžaduje údržbu - díky použitým materiálům odpadá každoroční natírání a napouštění oleji
  • Dlouhá životnost
  • Krásný a moderní vzhled
  • Nižší pořizovací cena - oproti stavbě klasické zděné garáži ušetříte finanční prostředky

Jaký typ hliníkového garážového stání zvolit?

Pro výrobu hliníkového stání pro váš automobil kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o., která se zabývá výrobou, distribucí a montáží různých hliníkových přístřešků již řadu let.
Vybrat si můžete z již vyrobených rozměrů, ale zároveň si můžete objednat i hliníkové parkovací stání na zakázku přesně dle vašich požadavků! Záleží pouze na provedení hliníkového stání, které zvolíte.

Hlavním kritériem je pro nás spokojený zákazník, proto se snažíme vždy co nejvíce vyhovět vašim potřebám. Hliníkový přístřešek vyrábíme i s ohledem na vaši finanční situaci. Samozřejmostí je pro nás i grafický návrh včetně kalkulace zdarma.

Montáž a doprava garážového stání z hliníku

Máte možnost si zvolit typ montáže - buď svépomocí či si montáž objednat od nás. Pakliže zvolíte montáž od našich profesionálů, získáte od nás dopravu zcela zdarma. V opačném případě k přístřešku dostanete i manuál, jak hliníkové parkovací stání smontovat sami s pomocí jedné osoby.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy