Garáž z hliníkových profilů na míru

Chcete uchránit v zimě svého čtyřkolového miláčka před náporem sněhu a sobě ušetřit čas zametáním a dlouhým škrabáním auta? Nechte si zhotovit garážové stání na míru dle Vašich potřeb!


Parkovací stání z hliníkových profilů vyrábí na zakázku společnost Alcentrum, která klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka.

Nelíbí se vám klasická zděná garáž nebo nechcete investovat tolik peněz do stavby zděné garáže? Pak zvolte hliníkové garážové stání, protože to se hodí ke každému typu domu a má široké uplatnění.

Z jakých materiálů je hliníkové parkovací stání vyrobeno?

Garážové stání vyrábíme z opravdu kvalitních materiálů, proto se můžete spolehnout na dlouhou životnost.

  • Střešní krytina - Komůrkový polykarbonát o tloušťce 16mm opatřený UV ochranou (barevné, mléčné či čiré provedení), můžete ale požádat i o skleněnou výplň
  • Samostatná konstrukce - zastřešení je tvořeno ze speciálních profilů z trvanlivých slitin včetně úpravy z práškové vypalované barvy KOMAXIT
  • Spojovací materiál - použitý spojovací materiál je z kvalitního nerezu

Přístřešky pro auto, které vyrábí společnost Alcentrum, jsou elegantní, stylové a především dokonale splní svou funkci, a to je ochrana Vašeho auta před nepříznivými vlivy počasí.
Neklademe žádné požadavky pro stavbu parkovacího stání. Jediné co musíte mít, je stěna, která umožní ukotvení nosného prvku přístřešku.
Pokud si nejste čímkoliv jisti, pak nás neprodleně kontaktujte, probereme s Vámi vše potřebné a důležité!

Jak jsme již výše zmínili, na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků. Proto Vám zhotovíme na vaše přání hliníkovou garáž na míru a ohled budeme brát i na Vaše finanční možnosti. Vyrábíme několik typů provedení garážového stání, proto věřte, že si vybere opravdu každý!

Na základě Vaši objednávky provedeme zaměření, vypracujeme grafický projekt a předběžnou kalkulaci parkovacího stání, to vše samozřejmě při závazné objednávce zdarma!

Jakými výhodami se může chlubit hliníkové parkovací stání?

Zajisté Vás také zajímají přednosti hliníkových přístřešků, těmi jsou například:

  • Dlouhá životnost
  • Moderní vzhled hodící se k jakémukoliv typu domu
  • Nevyžadují zvláštní a náročnou péči
  • Opravdu dlouhá životnost

Pro objednávku garážového stání z hliníku volejte 732 607 221 nebo můžete využít našeho kontaktního formuláře uveřejněného na našich stránkách, my Vám zpět zavoláme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy