Parkovací stání na zahradě z hliníkových profilů

Máte krásný nový dům, schází vám ale ještě garáž pro vašeho motorového mazlíčka? Ovšem zděná garáž by vám hýzdila vzhled zahrady? Pak si pořiďte pro parkování přístřešek, který budete moci využívat i pro jiné účely.

Zvolte hliníkové garážové stání od rodinné firmy Alcentrum s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti ve výrobě a montáži hliníkových přístřešků. Hliníkové garážové stání nabízí skvělé vlastnosti, které ocení celá rodina.
Chraňte vaše auto před nepřízní počasí, jako je přímé sluneční záření, silný déšť, sníh nebo krupobytí.

Vzhled hliníkového parkovacího stání

Společnost Alcentrum si je vědoma, že každý zákazník má různorodé požadavky, proto vyvinula 3 různé produktové řady hliníkového garážového stání.

Produktová řada ECO

Jde o cenově dostupnou řadu, kterou si může dovolit opravdu každý. Největší výhodou této řady je nejnižší cena na trhu. Vybrat si můžete ze 2 barevných provedení (sněhově bílá, antracit) a 15 rozměrů.

Produktová řada PROFI

Jde o cenově přijatelné provedení, které odpovídá kvalitě hliníkových slitin. Vybírat můžete ze 20ti základních rozměrů a barev na přání.

Produktová řada DELUXE

Jde o nejexkluzivnější provedení, u kterého si můžete zvolit i bezpečnostní sklo, rozměry si sami zvolíte a my dle toho vyrobíme garážové stání na míru.

Proč si vybrat garážové stání z hliníkových profilů?

Hliníkové garážové stání nabízí spoustu výhod, které vás ohromí.

  • Nevyžaduje pravidelnou a časově náročnou údržbu
  • Téměř neomezená životnost
  • Barevná stálost a odolnost
  • Mnohostranné využití
  • Bezvadná ochrana vašeho automobilu

 

Chcete si objednat garážové stání nebo požadujete více informací? Pak neváhejte a kontaktujte nás, rádi se vám budeme věnovat a zodpovíme všechny vaše dotazy.

 

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy