Montovaná garáž z hliníkových profilů

Nemáte prostor a ani zbytečné prostředky na vybudování klasické garáže, ale přesto chcete ochránit svůj automobil před celoročními vlivy počasí?

Skvělým východiskem se pro vás tedy stává garážové stání z hliníků. Tato garážová stání na auta jsou vynikající díky své jednoduchosti a schopnosti perfektní ochrany vašeho automobilu před různými změnami počasí.

Absolutní špičkou je v posledních několika letech systémové hliníkové garážové stání. Díky jeho kompatibilnosti a rozsáhlé škále rozměrů a barev je možné jej využít pro zastřešení jakéhokoliv auta.

Hlavní výhody garážového stání z hliníku

  • Místo projektu vám zaměříme zdarma
  • Hliníkovou konstrukci dodáme do 3 týdnu od zadání objednávky
  • Hliníkové konstrukce v různých rozměrech a barevných provedeních
  • K montáži používáme inovativní technologie a profesionální týmy
  • Při objednávce nad 50.000 Kč doprava zdarma

Konstrukce hliníkového garážového stání

Hliníkové konstrukce vyrábíme z těch nejkvalitnějších hliníkových slitin, které jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Spojovací materiál používáme z kvalitního nerezu. Střešní krytina má 16mm tloušťku a je opatřena UV ochranou. Vybírat můžete z provedení čirého, mléčného či barevného. Na přání zákazníka dodáme střešní krytinu i ve skleněném provedení.

Provedení hliníkového garážového stání

Garážová stání z hliníkových profilů dodáváme ve třech produktových řadách. Díky široké nabídce si vybere opravdu každý zákazník. Nejlevnější variantou je produktová řada ECO, která je dostupná v odstínu sněhově bílá

Hliníková garážová stání PROFI jsou střední cestou mezi kvalitou a cenou. Vybírat můžete z různých rozměrů i barevných provedení.

Nejluxusnějším provedením jsou hliníková garážová stání z řady DELUXE. I u této varianty si můžete vybrat z mnoha barevných i rozměrových provedení.

Kde si můžete pořídit kvalitní hliníkové garážové stání?

Nejen garážová stání, ale také mnoho dalších hliníkových konstrukcí si můžete objednat u společnosti ALcentrum s.r.o.. Jestliže se chcete dozvědět více informací o parkovacích stáních kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme jak s výběrem, tak se samotnou realizací projektu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy