Certifikované hliníkové parkovací stání

Hledáte inspiraci, kam schovávat auto před nepřízní počasí? V podzimním počasí je tato otázka stále aktuálnější a co teprve v zimě? Zahoďte za hlavu starosti s popadaným listím a odmetáním sněhu z vašeho auta.

Udělejte radost sobě, rodině i svému autu a objednejte si certifikované hliníkové zastřešení.

Hliníkové parkovací stání od společnosti Alcentrum s.r.o. je osvědčený a certifikovaný přístřešek, který ochrání váš automobil, využít ho ale můžete v letních měsících i například pro posezení s přáteli u dobrého grilovaného masa.

Více provedení hliníkového garážového stání

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto jsme vyslyšeli prosby a zhotovili jsme 3 produktové řady, ze kterých si vybere každý zákazník.

Je pro vás rozhodující nejnižší cena, ale zároveň očekáváte kvalitu? Nebo patříte mezi klienty, kteří si potrpí na luxus a pořizovací cenu moc neřešíte? Mrkněte na verze našich provedení.

Produktové provedení ECO

Nenáročné provedení, které odpovídá své nejnižší ceně. Toto parkovací stání může být vaše již za 20385 korun. Obrovskou výhodou tohoto provedení je dodací lhůta, a to do 3 pracovních dnů.

Produktové provedení PROFI

Tato řada skvěle uspokojí zákazníky náročnější. Kvalita odpovídá své vyšší ceně. Rozměr si můžete vybrat z 20 standardních rozměrů, na vaše přání vám zhotovíme i jiný rozměr na míru vašim potřebám.

Produktové provedení DELUXE

Nejkvalitnější provedení očekávejte v této řadě. Vyrobíme vám rozměry dle vašich požadavků a zvolit můžete i bezpečnostní sklo. Barvu si vyberete ze vzorníku, které má 200 odstínů.

Proč vybrat hliníkové profily?

Nejen pro svůj luxusní, elegantní a uhlazený vzhled se stávají hliníkové přístřešky více vyhledávanými. Nabízí úžasné vlastnosti, jako například:

  • nehořlavost
  • bezúdržbovost
  • dlouhou životnost v řádu desetiletí
  • kvalitní a spolehlivou ochranu automobilu
  • jednoduchou montáž nevyžadující stavební povolení

Objednejte si certifikované garážové stání z hliníkových profilů ještě dnes. Váš vůz si zaslouží kvalitní ochranu. Kontaktujte nás, společně probereme možnosti a vybereme vhodné řešení.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy