Kryté parkování pro každý automobil

Asi málo kdo z nás si svůj život dovede představit bez svého automobilu. Ano auto je součástí našich životů již mnoho let, a tak si také tento životní partner zaslouží dostatečnou péči a ochranu.

Nejenže je jej pravidelně myjete a dopřáváte mu také ošetření laku pomocí kvalitní autokosmetiky, ale také je potřeba jej ochránit před nepřízní počasí. Skvěle se k tomu hodí hliníkové garážové stání.

Jaké jsou výhody garážového stání z hliníku

    • Výborně ochrání váš automobil

Díky garážovému stání prodloužíte vašemu automobilu životnost. Navíc v zimě budete mít jednodušší odjezd z domu, protože vaše auto nebude zasněžené.

Také jej ochráníte před krupobitím, kyselým deštěm i slunečním zářením.

    • Minimální údržba

Hliníková garážová stání jsou proti dřevěným přístřeškům prakticky bezúdržbové. V případě znečištění povrchu jej stačí omýt hadicí.

    • Dlouhá životnost garážového stání

Díky kvalitním hliníkovým slitinám je hliníkové garážové stání velmi odolné a jeho životnost je opravdu vysoká, mnohem delší než u garážového stání ze dřeva.

    • Cenově dostupnější než garáž

Ať už nemáte dostatek prostoru nebo finančních prostředků na stavbu klasické garáže, pak zvolte hliníkové garážové stání. K tomu nepotřebujete ani garážová vrata, která jsou poměrně značnou investicí v případě stavby garáže.

    • Elegantní a moderní vzhled

Hliníkové parkovací stání vám poskytne nejen ochranu, ale také prostor, který můžete využít jako altán pro vaši oslavu nebo grilování. Navíc si garážové stání můžete sladit s barvou vašich oken, dveří nebo fasády.

Provedení garážového stání

Garážová stání z hliníku dodáváme ve třech různých produktových řadách. Ty se od sebe liší provedením, velikostmi, ale také možností výběru barvy apod.. Nejlevnější variantou jsou garážová stání ECO, zlatou střední cestou mezi kvalitou a cestou je produktová řada PROFI a tou nejluxusnější řadou je DELUXE.

Chcete si pořídit i vy garážové stání z hliníku?

Pomůžeme vám s výběrem vhodné varianty hliníkového garážového stání. Navíc od nás získáte projekt zdarma a profesionální instalaci v místě realizace. Pro více informací nás kontaktujte.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy