Zastřešené parkování využijete nejen v zimě

Hliníkové garážové stání pro vaše auto má větší přínos než typické dřevěné stání. Velká výhoda je v jeho ošetření. Nemusí se natírat barvami na dřevo nebo se o něj jinak starat. Máme pro vás na výběr velké množství různých velikostí i odstínů.

Garážové stání z hliníku vám udělá delší službu než stání ze dřeva. Je velice elegantní a ochrání vašeho miláčka od povětrnostních podmínek, a to nejen v zimě od sněhové nadílky, ale i na podzim při padání listí či v létě od přímého slunečního záření. Pokud se rozhodnete garážové stání umístit blízko vašeho vchodu, ochráníte tím i vstup do vašeho domu.

Výhody hliníkových garážových stání

  • přijedeme za vámi k místu realizace a zaměříme projekt zdarma
  • zdarma ho také vypracujeme
  • nabízíme různé rozměry i barvy přístřešku
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost

Postavíme vám nejen hliníkový přístřešek pro vaše auto

Zimní zahrady

Stejně jako garážová stání, tak i zimní zahrady lze vyrobit z hliníku. Jsou velice oblíbené, stává se z toho místo odpočinku, rozjímání a relaxace. Pokud se rozhodnete pro zimní zahradu, zvětšíte tím svou obytnou plochu.

Pergoly z hliníku

Můžete si vybrat ze tří typů hliníkových pergol: ECO, PROFI a DELUXE.
U pergoly ECO se jedná o levnější a jednodušší variantu. PROFI pergoly slibují přijatelné řešení v poměru cena a kvalita. Její postavení vám zaručí reprezentativní vzhled. U Pergoly PROFI je možnost zvětšení do zimní zahrady. U DELUXE provedení se jedná o luxusnější desing. Máme na výběr z 200 odstínů a staví se z nejkvalitnějších materiálů

.

Zahradní altán

Zahradní altán je obdoba hliníkové pergoly, ale jeho výhoda spočívá v tom, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva. Je to ideální pro pasivní domy. Do obvodu altánu můžeme přidat též obvodové zasklení a vytvoříme tak zimní zahradu.

Máme toho na výběr daleko víc

Chcete se přijet podívat, co nabízíme? Rozhodli jste se realizovat na své zahradě nějaký z našich projektů. Neváhejte nás kontaktovat nebo si přijeďte prohlídnout naše výrobky.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy