Hliníkové zastřešené stání pro auto od českého výrobce

Vaše auto je beze sporu součástí vaší rodiny a chcete, aby o něj byla správně pečováno, aby vám vydrželo co nejdéle.

Nemáte-li možnost si postavit ve svém domě klasickou garáž, máme pro vás super řešení, zastřešené stání od společnosti ALcentrum.

Výhody zastřešeného stání

  • Chrání vašeho čtyřkolového miláčka

Díky garážovému stání prodloužíte životnost svému autu. Pryč bude starost o odhazování sněhu, a dokonce i namrznutí auta bude v menší míře, protože auto bude z části schované pod střechou. Bude chráněno od kyselého deště nebo od prudkého sluníčka a nebude ani potlučené od krup.

  • Bezúdržbovost

Garážové stání z hliníku nemusíte nijak chránit nebo o něj pečovat. Jestliže se vám zdá přístřešek znečištěný, stačí ho jen omýt vodou se saponátem.

  • Dlouhá životnost

Hliníkový garážový přístřešek je odolný vůči povětrnostním vlivům, díky tomu je jeho životnost několikanásobně delší než u dřevěných přístřešků.

 • Elegantní vzhled

Garážový přístřešek nabízíme v mnoha barevných provedeních, tudíž se hodí jak ke klasickým, tak i moderním domům. Nabízíme vám možnost sjednotit barvu přístřešku s barvou fasády nebo plastových oken a dveří.

Produktové řady garážového stání

  • ECO

Nejlevnější variantou, jak si postavit garážové stání je produktová řada ECO. Nabízíme ji v 15 rozměrech a v odstínech bílá a antracit. Střešní krytina je polykarbonát tlustý 16 mm, v barvě čirá či mléčná.

  • PROFI

Jedná se o nejlepší řešení, když hledáte kvalitní garážové stání za příznivou cenu. V nabídce máme 20 standartních typů a velkou škálu standartních dekorů.

  • DELUXE

Produktová řada je nejluxusnější variantou garážového stání. Nabízíme ji v mnoha barevných provedeních i v různých rozměrech.

Zaujala vás naše nabídka garážového stání?

Pokud máte jakýkoliv dotaz a rádi byste se dozvěděli o hliníkových stání více, navštivte náš e-shop ALcentrum.cz.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy