Garáž pro každý typ automobilu - hliníkové stání

Chcete mít svého automobilového miláčka pěkně pod střechou, ale nemáte možnost si postavit klasickou garáž? Jednou z možností, jak prodloužit život vašemu automobilu, je garážové stání.

Ochrání ho před sněhem i před prudkým sluníčkem. Vyrábí se i z hliníkových profilů, a ty nabízejí mnoho výhod.

Naše společnost ALcentrum s.r.o. je na trhu již od roku 2008. Jedná se o českou rodinnou firmu, která je zaměřena na hliníkové konstrukce, ať už se jedná o hliníkové pergoly, altány, přístřešek nad dveře nebo garážová stání. Nabízíme toho opravdu mnoho. Navíc k vám přijedeme, vše s vámi prodiskutujeme, zaměříme projekt, a to vše zcela zdarma.

Výhody hliníkového garážového stání

Hliníkový přístřešek pro vaše auto nabízí opravdu mnoho výhod oproti dřevěným přístřeškům.

  • Nevyžaduje náročnou údržbu

Nemusíte se starat o každoroční natírání proti škůdcům a korozi. Zdá-li se vám povrch nějak znečištěný, stačí ho pouze opláchnout vodou se saponátem.

  • Dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce jsou vyrobeny tak, aby nepodléhaly proměnlivému počasí, a proto mají extra dlouhou životnost.

   • Moderní a elegantní vzhled

Garážové hliníkové stání nabízíme v široké škále barev, můžete si pohodlně vybrat, která barva se bude hodit právě k vašemu domu a sladit jej například s plastovými dveřmi a okny.

Na výběr máte hned tři varianty garážového stání

   • ECO

Hledáte-li co možná nejlevnější variantu garážového stání, je to právě řada ECO, která vám umožní ochránit vaše auto za příznivou cenu. Nabízíme ji v 15 různých provedení v barvě sněhově bílá.

   • PROFI

Vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, to nabízí řada garážových stání PROFI. Je k dostání ve 20 rozměrech. Buď v barvách sněhově bílá, antracit hladký nebo jakákoliv barva, kterou si vyberete z našeho dekoru.

   • DELUXE

Řada DELUXE nabízí nejluxusnější provedení i pro ty nejnáročnější klienty. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech v různých barvách.

Vybrali jste si to pravé garážové stání pro vás?

Jestliže jste se rozhodli, objednat si garážové stání právě u nás, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se o všechno postaráme, přijedeme k vám, projekt zaměříme a zrealizujeme, v co možná nejkratším čase.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy