Jednoduché řešení pro ochranu vašeho vozu

Jednoduché řešení pro ochranu vašeho vozu

Venku začíná pěkně přituhovat a vy se jistě nechcete celou zimu ráno zdržovat škrabáním svého vozu. Od toho vás může ochránit garáž nebo garážové stání.

Pro garáž většina lidí nemá dostatek místa u domu, proto je vhodnější alternativou garážové stání. Velkou výhodou je, že nemusíte pořizovat nákladná garážová vrata nebo obíhat stavební povolení, jako tomu musí být u zděné garáže.

Životnost vaše vozu se díky garážovému zastřešení prodlouží, především auto lak. Nebudou na něj působit vlivy počasí, jako je ostré slunko, kroupy nebo sníh, bude pod neustálou ochranou. Parkovací stání vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné, a jejich barva je stálá. Jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, v barevné stupnici RAL naleznete až 200 různých odstínů, ze kterých můžete vybírat ideální barvu pro vaše parkovací stání.

Vlastnosti garážového stání

 

    • Žádná údržba

U garážového stání nemusíte řešit každoroční nátěr, jako tomu je u dřevěného stání. Pokud se vám konstrukce bude zdát znečištěná, postačí ji omýt vodou se saponátem.

    • Universální vzhled

Garážové stání se bude hodit k jakémukoliv domu. Ať už máte postavený moderní dům nebo starší baráček. Konstrukce z hliníku je velmi nadčasová a universální, takže zapadne k jakémukoliv rázu.

    • Různé využití

Garážové stání poskytne dokonalou ochranu vašemu vozu, ale můžete jej využít také jako zahradní přístřešek nebo jako prostorný přístřešek nad vchodové dveře.

    • Varianty garážového stání

Pro své klienty máme připravenou stálou nabídku garážového stání, jedná se o variantu ECO, PROFI a DELUXE. Parkovací stání ECO je naší nejlevnější variantou. Konstrukce je velmi jednoduchá, nabízíme jej v 15 rozměrech, v barvách bílá a antracit.

Varianta PROFI vám poskytne vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, Je k dostání ve 4 standartních odstínech a ve 20 různých rozměrech. Můžete si ale také zvolit z barevné stupnice RAL a sladit tak dokonale barvu konstrukce s ostatními doplňky na svém domě.

Garážové stání DELUXE vyniká svým luxusním vzhledem, Je na něj použit nejkvalitnější materiál, v podobě bezpečnostního skla s UV ochranou nebo speciálně zesílené profily.

Pomůžeme vám s výběrem

Zaujala vás naše nabídka a rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte náskontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem garážového stání.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy