Co kdyby Ježíšek nadělil dárek i pro vaše auto?

Co kdyby Ježíšek nadělil dárek i pro vaše auto?

Rádi byste pro svou rodinu vymysleli dárek k Vánocům, který vám bude léta sloužit? A bude dárkem nejen pro vás, ale také pro váš vůz? Máme pro vás perfektní tip, a tím je hliníkové garážové stání pro vaše auto od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Pokud si přejete vybrat barvu i rozměr přístřešku společně s rodinou, rádi vám vystavíme dárkový poukaz. A vy si můžete garážové stání či jiný hliníkový přístřešek vybrat z pohodlí domova.

Společnost ALcentrum si zakládá na férovém jednání a zákaznickém servisu. Na prvním místě je pro nás nejdůležitější spokojený zákazník. S každým naším klientem se snažíme jednat na rovinu s individuálním přístupem. Vyslechneme vaše přání a požadavky a budeme se je snažit do puntíku splnit. Zaměření a konzultace jsou u nás samozřejmě zdarma.

Varianty garážového stání

Garážové stání je k dostání ve 3 různých variantách. Vybrat si můžete od nejlevnější varianty garážového stání až po nejluxusnější řadu. Každá se liší barevným provedením a rozměry.

    • ECO

Garážové stání ECO je naší nejlevnější variantou. Konstrukce je velmi jednoduchá a universální, takže se bude hodit k jakémukoliv domu. Vybrat si můžete z 15 standartních rozměrů v barvě bílá a antracit hladký.

    • PROFI

Hliníkové parkovací stání PROFI vás jistě zaujme kvalitním provedením, které je stále za přijatelné ceny. K dostání je 20 rozměrů, ale můžete si zvolit speciální rozměr, který vám bude vyhovovat. Standardně je garážové stání PROFI nabízeno ve 4 barvách, ale zvolit si můžete též barevné provedení ze stupnice RAL, kde naleznete až 200 odstínů.

    • DELUXE

Naší vlajkovou lodí je garážové stání DELUXE, které nadchne i tu nejnáročnější klientelu. Střešní lišty jsou ve stejné barvě, jako barva konstrukce. Dodáváme jej společně s bezpečnostním sklem a se speciálně zesílenými profily. U této varianty si můžete sami zvolit rozměr i barevné provedení.

Široká nabídka produktů

Pokud si nejste jisti, zda jste zvolili hliníkový přístřešek správně, rádi vám vystavíme dárkový poukaz a můžete si jej vybrat společně s rodinou. V nabídce máme také hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty. Pokud si přejete mít více informací o výrobě, dodání nebo typech garážového stání, neváhejte nás proto kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy