Vkusná ochrana pro váš vůz

Vkusná ochrana pro váš vůz

Pořídili jste si do rodiny nového automobilového miláčka? Jistě ho nechcete nechávat venku na mrazu, kde na něj může celoročně svítit slunce, padat kroupy nebo kyselý déšť, který škodí novému vozu.

Rozhodli jste se, že nebudete v zimě mrznout při odhrabování sněhu a škrabání zamrzlého auta? Udělali jste dobře. Ukryjte svůj vůz pod designové garážové stání, které pro vás vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o.

Stavbu klasické zděné garáže si nemůže dovolit každý, ať už z hlediska finančního nebo prostě proto, že na garáž nemá dostatek prostoru u domu? Proto je nejlepší variantou garážové stání, které vám nezabere tolik místa, nezruinuje váš rodinný rozpočet a je snadno a rychle postaveno.

Garážové stání od společnosti ALcentrum má samé výhody, které vám nyní rádi představíme:

    • Odolnost materiálu

K výrobě hliníkových přístřešků používáme jen ty nejkvalitnější hliníkové profily, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a díky tomu je konstrukce velmi odolná a může vám vydržet po mnoho let. Barva konstrukce je stálá a oděru odolná. Z výroby je konstrukce ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT. Můžete si zvolit odstín z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů.

    • Nový prvek pro váš dům

Garážovým přístřeškem získáte elegantní dominantu, která dokonale zapadne k vašemu domu. Můžete sladit barvu konstrukce s barvou plastových oken. Design garážového stání je universální a bude se hodit k jakékoliv stavbě, ať už se bude jednat o klasický starší dům nebo moderní pasivní dům.

    • Minimální údržba

Velkou výhodu vidí naši zákazníci v údržbě garážového stání, které je velmi jednoduché, až minimální. Nemusíte se starat o žádné nátěry. Postačí vám voda se saponátem a konstrukce bude jako nová.

    • Typy pakovacího stání

Garážový přístřešek si můžete vybrat z 3 různých variant. Parkovací stání ECO je nejlevnější přístřešek s jednoduchou konstrukcí. Varianta PROFI vám poskytne kompromis mezi cenou a kvalitou. A garážové stání DELUXE je naší nejluxusnější řadou, dodávané společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Výběr je jen na vás

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího parkovacího stání pro vás. Máte-li jakékoliv otázky, jsme zde pro vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy