Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dlouhá životnost garážového stání

parkovaniParné léto i krutá zima vašemu autu vůbec nesvědčí. Trpí tím především lak. Chraňte své auto ještě dnes, a pořiďte si parkovací stání z hliníku, kde bude auto v bezpečí před kyselým deštěm, kroupami, sněhem nebo slunečními paprsky.

Společnost ALcentrum, s.r.o. má pro své klienty připravenou precizní nabídku garážového stání. Jedná se o varianty ECO, PROFI a DELUXE. Společnost je zároveň výrobcem i dodavatelem. Hliníkové parkovací stání vyrábí z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči počasí, oděru a zcela bezúdržbové. Má i spoustu jiných výhod, které vám rádi představíme.

Naším prioritním cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude s oblibou vracet. Každý má jiný vkus a názor, který se snažíme splnit do sebemenších detailů. Parkovací stání se liší rozměry i odstíny, takže si vybere opravdu každý.

Výhody parkovacího stání

    • Žádná údržba

Hliník je nadčasový materiál, který nepotřebuje žádnou údržbu ve formě nátěru nebo ošetření. Na rozdíl od dřevěných konstrukcí, ta hliníková je odolná vůči oděru nebo znečištění. Pokud se vám přece jen bude zdát konstrukce znečištěna, stačí vzít vodu se saponátem a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Velkou výhodou je jistě dlouhá životnost materiálu, protože hliník nepodléhá povětrnostním podmínkám. Konstrukce je ošetřena již z výroby vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná proti oděru.

    • Moderní design

Parkovací stání vám můžeme postavit jak k modernímu pasivnímu domu, tak ke klasickému domečku. Jeho konstrukce je universální, klasická a moderní.

    • Finančně nenákladné

Z hlediska financí je parkovací stání z hliníku finančně nenáročné. Oproti tomu zděná klasická garáž je finančně náročná, především kvůli garážovým vratům, navíc musíte řešit stavební povolení, zděné základy apod.

Varianty garážového stání

Nejoblíbenějším parkovacím stáním je varianta ECO, protože je nejlevnější. Rádi vám jej dovezeme a vy si ji svépomocí postavíte ke svému domu. Pro náročnější klientelu máme v nabídce garážové stání PROFI, které vyniká kvalitním provedením za rozumnou cenu. Nejluxusnější variantou je DELUXE parkovací stání, je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. U této řady provádíme pouze profesionální montáž, nikoliv stavbu svépomocí.

Objednejte si garážové stání u nás

Hledáte-li garážové stání, které vám vydrží po několik generací, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám se vším poradíme a zrealizujeme vaše přání.