Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Naše garážová stání vyrábíme z hliníkových profilů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a jejich životnost je delší než například u dřevěných garážových stání.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vám vyrobí garážové stání na zakázku v různých rozměrech i barevném odstínu. Jsme na trhu již od roku 2008, takže naše zkušenosti jsou opravdu bohaté. Nabízíme nejen garážová stání, ale také hliníkové pergoly, zimní zahrady, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo ploty. Na výběr toho je opravdu mnoho.

Výhody garážového hliníkového stání

Velkou výhodou, kterou nabízí hliníkové garážové stání je, že se nemusí pravidelně natírat a ošetřovat, jako dřevěná stání. Další důvody proč si vybrat garážové stání z hliníku:

    • dlouhá životnost

Garážová stání z hliníkových profilů mají opravdu dlouhou životnost, hlavně díky tomu, že slitiny nepodléhají povětrnostním podmínkám.

    • moderní a elegantní desing

Na výběr pro vás máme širokou škálu barev i rozměrů, vybrat si můžete přesně takový vzhled, který bude perfektně ladit s vaším domem. Ať už se jedná o moderní pasivní dům nebo klasický domeček se sedlovou střechou.

    • levnější varianta

Další výhodou, je to, že nemusíte ke garážovému stání pořizovat garážová vrata, která jsou velmi nákladná. Nemusíte si ani dělat betonové základy, jako tomu je v případě pevné cihlové garáže.

    • ochrana vstupu do domu

Garážový přístřešek může plnit také funkci přístřešku nad vchodové dveře, podle toho, na jakém místě si ho necháte postavit.

Výběr je jen na vás

Pokud jste se rozhodli, nechat si vyrobit od ALcentrum, s.r.o. svůj hliníkový garážový přístřešek na zakázku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám odpovědět na všechny vaše případné dotazy.