Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Máme pro vás ideální řešení za rozumnou cenu – garážový přístřešek z hliníku. Ochrání váš automobil před vlivy počasí, ať už se jedná o sníh, kroupy nebo ostré sluneční paprsky.

Společnost Alcentrum je na trhu již od roku 2008, vznikla jako rodinná firma. Jsme profesionálové v oblasti hliníkových konstrukcí.

Výhoda naší společnosti spočívá v tom, že jsme jak prodejcem, tak zároveň dodavatelem hliníkových konstrukcí. Staráme se o celou realizaci vaší objednávky. Od zaměření, navržení, až po realizaci projektu.

Výhody hliníkového garážového přístřešku

Hliníkový přístřešek má více pozitiv než například dřevěný přístřešek. Mezi nejhlavnější patří:

  • Odpadá vám čištění a všelijaká údržba. Stačí vzít do ruky hadici, pokud se vám zdá přístřešek zašpiněný a máte uklizeno. Natírat ho také nemusíte, je opatřen povrchovou úpravou vypalované barvy KOMAXIT.
  • Jeho životnost je velmi dlouhá, protože konstrukce odolávají povětrnostním podmínkám.
  • Garážový přístřešek se bude hodit ke každému domu, protože si můžete vybrat barevný odstín podle vašeho přání.

V nabídce máme tři produktové řady

Vybírat si můžete ze tří různých variant. U nás si vybere opravdu každý, díky široké nabídce rozměrů a barev.

    • Garážový přístřešek ECO

Řadí se mezi nejlevnější garážová stání. Můžeme vám ho profesionálně smontovat nebo vám jej dovezeme ve formě stavebnice a vy si ho postavíte sami. Standardně nabízíme přístřešek v 15 různých rozměrech a v barvě bílá a antracit.

    • Garážový přístřešek PROFI

Jedná se o zlatou střední cestu mezi garážovými přístřešky. Vybírat můžete z 20 různých rozměrů a barvu si zvolíte podle svého přání, nevyberete-li si z našeho vzorníku. Střechu dodáváme v odstínech mléčná, čirá nebo dle nabídky.

    • Garážový přístřešek DELUXE

Varianta DELUXE se vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily. Střešní lišty mají stejnou barvu, jako je přístřešek. Toto garážové stání nelze dodat ve formě stavebnice.

Stačí už jen vybrat správnou pergolu pro vás

Neváhejte nás kontaktovat, zodpovíme rádi vaše případné dotazy.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE