Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Ochrání ho před sněhem i před prudkým sluníčkem. Vyrábí se i z hliníkových profilů, a ty nabízejí mnoho výhod.

Naše společnost ALcentrum s.r.o. je na trhu již od roku 2008. Jedná se o českou rodinnou firmu, která je zaměřena na hliníkové konstrukce, ať už se jedná o hliníkové pergoly, altány, přístřešek nad dveře nebo garážová stání. Nabízíme toho opravdu mnoho. Navíc k vám přijedeme, vše s vámi prodiskutujeme, zaměříme projekt, a to vše zcela zdarma.

Výhody hliníkového garážového stání

Hliníkový přístřešek pro vaše auto nabízí opravdu mnoho výhod oproti dřevěným přístřeškům.

 • Nevyžaduje náročnou údržbu
 • Nemusíte se starat o každoroční natírání proti škůdcům a korozi. Zdá-li se vám povrch nějak znečištěný, stačí ho pouze opláchnout vodou se saponátem.

 • Dlouhá životnost
 • Naše hliníkové konstrukce jsou vyrobeny tak, aby nepodléhaly proměnlivému počasí, a proto mají extra dlouhou životnost.

  • Moderní a elegantní vzhled
  • Garážové hliníkové stání nabízíme v široké škále barev, můžete si pohodlně vybrat, která barva se bude hodit právě k vašemu domu a sladit jej například s plastovými dveřmi a okny.

  Na výběr máte hned tři varianty garážového stání

  • ECO
  • Hledáte-li co možná nejlevnější variantu garážového stání, je to právě řada ECO, která vám umožní ochránit vaše auto za příznivou cenu. Nabízíme ji v 15 různých provedení v barvě sněhově bílá.

  • PROFI
  • Vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, to nabízí řada garážových stání PROFI. Je k dostání ve 20 rozměrech. Buď v barvách sněhově bílá, antracit hladký nebo jakákoliv barva, kterou si vyberete z našeho dekoru.

  • DELUXE
  • Řada DELUXE nabízí nejluxusnější provedení i pro ty nejnáročnější klienty. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech v různých barvách.

  Vybrali jste si to pravé garážové stání pro vás?

  Jestliže jste se rozhodli, objednat si garážové stání právě u nás, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se o všechno postaráme, přijedeme k vám, projekt zaměříme a zrealizujeme, v co možná nejkratším čase.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE