Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Garážové stání je vyrobeno z kvalitních hliníkových slitin. Vaše auto vám bude vděčné a jeho životnost se prodlouží. Auto bude chráněno před nepřízní počasí i před slunečními paprsky. Garážové stání má mnoho výhod.

Už při stavbě vašeho domova je vhodné zamyslet se nad umístěním garážového stání. Nemáte-li dost finančních prostředků na hliníkový přístřešek při stavbě domu, vyčleňte si alespoň místo, kde by měla vaše garáž být a můžete si ji nechat dodatečně postavit.

Hliníkové konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Spojovací materiál používáme z kvalitního nerezu. Střešní krytina je silná 16 mm a opatřena UV ochranou.

Hlavní výhody garážového stání

 • Přijedeme k vám a zdarma vám projekt zaměříme
 • Hliníkové konstrukce nabízíme v různých rozměrech i barevných provedeních
 • Objednávku dodáme do 3 týdnů od objednání
 • Nemusíte garážové stání nijak ošetřovat, ani natírat
 • Hliníkové slitiny nepodléhají povětrnostním podmínkám

Varianty garážového stání

  • Garážové stání ECO

Garážová řada ECO je cenově nejdostupnější. V nabídce máme 15 různých rozměrů v odstínu sněhově bílá nebo antracit hladký.

  • Garážové stání PROFI

Garážová řada PROFI je kvalitní a cenově dostupná. Na výběr máte z 20 různých rozměrů a barvu si můžete zvolit dle vašeho přání.

  • Garážové stání DELUXE

Garážová řada DELUXE vyrábíme v nejluxusnějším provedení. Používáme jen kvalitní materiály. Barvu si můžete sladit s plastovými okny a dveřmi.

Kde si můžete pořídit své garážové stání?

Pokud jste se rozhodli pro garážový přístřešek z hliníku, můžete se obrátit na ALcentrum.cz. Nabízíme toho mnohem více, například pergoly, přístřešek nad dveře nebo zimní zahrady. Jestliže se chcete dozvědět více informací, stačí nás kontaktovat.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE