Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Garážové stání maximálně do 3 týdnů u vašeho domu

greenline02Přejete si garážové stání pro svůj automobil, ale nechce se vám čekat na dlouhé dodací lhůty? Společnost ALcentrum, s.r.o. vám parkovací stání vyrobí a do 3 týdnů dodá na místo určení.

Vyrábíme jej z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči vlivům počasí. Hliníkové garážové stání si vás získá díky své eleganci, jednoduchosti a bude ladit, jako módní doplněk k vašemu domu.

Již u samotného projektu je dobré myslet na umístění parkovacího stání. Musíte mít okolo něho dostatek místa, nesmí být příliš blízko k sousedům. Pokud si přejete postavit garážové stání k již postavenému domu, není to pro nás taky žádný problém. Dodatečně vám ho přistavíme, stačí si jen vybrat barvu, která bude ladit k vašim dveřím a plastovým oknům.

 

 

 

Vlastnosti garážového stání

  • Dlouhá životnost

Hliníková garážová stání speciálně upravujeme vypalovanou barvou KOMAXIT, díky které vám vydrží několik generací. Materiál zůstane dlouhou dobu stálý a odolný. Nemusíte se bát, že by změnil svou barvu.

  • Bezúdržbovost

Nemusíte se starat o pravidelný nátěr nebo údržbu. Stačí vám saponát s vodou a hliníková konstrukce bude zase jako nová.

  • Klasický, universální vzhled

Parkovací stání z hliníku má klasický vzhled, který se bude hodit ke každé stavbě, ať už se bude jednat o pasivní dům, klasický baráček se sedlovou střechou nebo moderní nadčasový dům.

  • Ochrana vašeho vozu

Nejdůležitější výhodu má parkovací stání z hliníku v ochraně vašeho vozu, které bude schované před deštěm, kroupami, sluníčkem či sněhem a prodlouží se tak jeho životnost.

Produktové řady garážového stání

  • Produktová řada ECO

Jedná se o nejdostupnější parkovací stání. Nabízí klientům jednoduchý design. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký.

  • Produktová řada PROFI

Garážové stání PROFI nabízí svým klientům vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. V nabídce naleznete 20 standartních rozměrů, a pokud si nevyberete ze 4 základních barev, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL.

  • Produktová řada DELUXE

Naší nejexkluzivnější řadou je garážové stání DELUXE. Je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů v podobě bezpečnostního skla nebo speciálně zesílených profilů.

Zaujala vás nabídka garážového stání?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s projektem a zodpovíme vaše případné dotazy.