Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Garážové stání pro váš vůz zajistí ALcentrum

garazove stani 1Pořiďte svému automobilu nový kabát v podobě hliníkového parkovacího stání od společnosti ALcentrum, s.r.o. Bude pod dokonalou ochranou před kyselým deštěm, námrazou, prudkým sluníčkem.

V létě nebudete mít přehřátý interiér a v zimě nemusíte škrabat auto od námrazy. Společnost ALcentrum nabízí svým klientům širokou škálu produktů. Vyrábíme různé hliníkové přístřešky. Jedná se především o hliníkové přístřešky nad dveře, zahradní altány, zimní zahrady, pergoly z hliníku, apod.

Vytvořte si u svého domu okrasnou dominantu, postavením garážového stání. Můžete jej umístit samonosně do prostoru u vašeho domu nebo postavit ke stěně domu.

 

 

Výhody garážového stání

 • Méně náročné na finance, oproti klasické zděné garáži.
 • Hliníkové stání můžete postavit ke zděné garáži. Budete tak mít krytý prostor pro druhé auto.
 • Hliníkové slitiny, ze kterých je parkovací stání vyrobené jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, jejich dlouhá životnost je tak zaručena.
 • Universální, klasický a jednoduchý design, který se bude hodit ke každé stavbě
 • Konzultace a zaměření zdarma
 • Široká nabídka rozměrů i odstínů
 • Žádná údržba

Varianty garážového stání

  • ECO

Pokud hledáte nejlevnější parkovací stání na trhu, je to právě produktová řada ECO, která je nejel levná, ale také nejoblíbenějším parkovacím stáním. Hliníkové garážové stání ECO je k dostání v 15 různých rozměrech a ve dvou standartních dekorech, bílá a antracit hladký.

  • PROFI

Rádi byste parkovací stání, které bude ve výborné kvalitně a za rozumnou cenu? Právě takové je garážové stání PROFI, které nabízíme ve 20 různých rozměrech a vybrat si můžete z široké nabídky odstínů.

  • DELUXE

Nejluxusnější řadou parkovacího stání, je varianta DELUXE, která je vhodná pro tu nejnáročnější klientelu. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a se speciálně zesílenými profily. Konstrukce pergoly je ve stejném odstínu, jako střešní lišty.

Montáž hliníkového parkovacího stání

Variantu ECO a PROFI vám můžeme dodat ve formě stavebnice, společně s instruktážním DVD a vy si jej sami na své zahradě sestavíte. Nepotřebujete k tomu žádné profesionální vybavení, snadno vše zvládnete se šroubovákem, vrtačkou apod.

Hliníkové zastřešení pro vaše auto

Rádi byste se dozvěděli více informací? Poradíme vám, jaká varianta je pro vás nejideálnější. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz.