Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Garážové stání se vám hodí nejen v zimních měsících

greenline01Auto neodmyslitelně patří k našim životům, proto si zaslouží kvalitní péči, aby nám ještě dlouho vydrželo. Někdo si nemůže dovolit klasickou zděnou garáž, ať už z hlediska finančního nebo ji na svém pozemku nemají kde umístit.

Proto pro vás máme ideální řešení, a tím je garážové stání od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Výhody garážového stání

  • Ochrana vašeho auta

Když bude auto každý den pod střechou, bude jeho životnost prodloužena o několik let. V zimě nemusíte řešit odhrabávání sněhu nebo škrabání námrazy. Nemusíte se bát kyselého deště nebo ostrého sluníčka, auto bude dokonale chráněno.

  • Žádná údržba

Odpadne vám práce s každoročním nátěrem, jako tomu bývá u dřevěných konstrukcí. Hliníkové parkovací stání je odolné vůči povětrnostním podmínkám i vůči oděru. Jeho barva je stálá. Nemusíte se bát, že vám jej napadnou škůdci, jako tomu je u dřeva.

  • Dlouhá životnost

Hliníková parkovací stání jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou ošetřeny vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT, takže mají extra dlouhou životnost.

  • Nadčasový vzhled

U nás si vyberete garážové stání přesně podle vašeho vkusu. Nabízíme jej v různých rozměrech a barevných odstínech, aby se dokonale sladilo s vaším domem. Vybrat si můžete ze 3 různých typů garážového stání.

Tři varianty garážového stání

  • ECO

Garážové stání řady ECO je naší nejoblíbenější řadou. Nabízí svým majitelům klasický vzhled a především nízkou pořizovací cenu. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů v barvě sněhově bílá.

  • PROFI

Pokud jste vyznavači kvalitně odvedené práce za rozumnou cenu, tak je to právě varianta PROFI, která je pro vás ideální. Nabízíme ji ve 20 rozměrech a v barvách sněhově bílá nebo antracit hladký. Pokud si nevyberete z nabízených barev, můžete si vybrat z jakéhokoliv barevného provedení ze stupnice RAL.

  • DELUXE

Varianta garážového stání DELUXE je nejluxusnější řadou, vyrábíme ji z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily nebo bezpečnostní sklo s UV filtrem.

Zaujala vás nabídka garážového stání

Jestliže si nevíte rady s výběrem parkovacího stání nebo máte jakýkoliv dotaz, týkající se našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám ve všem poradíme a pomůžeme s realizací projektu. U nás neplatíte žádné zálohy předem.