Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Na klasickou garáž vám však nezbývají peníze? Pak pro vás máme vhodné řešení. Garážové stání z hliníku je ideální variantou.

Stavbou garážového stání z hliníku získáte nejen prostor pro vaše auto, ale také přístřešek, který můžete využívat různými způsoby. V podstatě pro vás vaše garážové stání může sloužit také jako samostatně stojící altán, kde se můžete setkávat s rodinou a přáteli. Jeho využití je opravdu široké, zaleží jen na vás.

Proč garážové hliníkové stání od nás?

  • Široká nabídka rozměrů

V naší nabídce naleznete mnoho různých rozměrů. Vybere si opravdu každý zákazník, a to i ten nejnáročnější. Navíc u řad PROFI a DELUXE můžete vybírat garážová stání v barvách vašich oken a dveří.

  • Konzultace a zaměření zdarma

V případě, že se rozhodnete pro realizaci hliníkového garážového stání od naší společnosti, přijedou naši technici, kteří zaměří konkrétní místo určení. Následně pro vás vytvoříme cenovou nabídku, a to vše zdarma.

  • Záruční doba

Našim zákazníkům poskytujeme standardní záruku 24 měsíců. Garážová stání z hliníku přežije mnoho generací vaší rodiny. Jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům i nepříznivému počasí.

 • Doprava a placení za garážové stání
 • Vybrat si můžete z několika variant, jak vám garážové stání doručíme a vy je zaplatíte. V případě, že zvolíte variantu s profesionální montáží, máte dopravu zdarma. A platbu provedete na náš účet po sestavení přístřešku.

  Další možností je, že vám garážové stání pošleme ve formě skládačky, kterou si sestavíte svépomocí a za dobírku si připlatíte 500 Kč.

  Poslední možností je, využít osobního převzetí přístřešku přímo u nás na provozovně.

 • Výhody garážového stání z hliníku
 • Všechny naše hliníkové konstrukce, včetně garážového stání, mají mnoho výhod. Mezi ty nejdůležitější patří dlouhá životnost, bezúdržbovost, barevná stálost a mnoho dalších.

Garážové stání z hliníku za příznivé ceny

Kontaktovat nás můžete na telefonních číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221, emailem , nebo pomocí kontaktního formuláře. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme a připravíme pro vás cenovou nabídku.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE