Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Investujte svou hotovost do kvalitní konstrukce, která vám vydrží po několik generací a udělá radost vám, vaší rodině i automobilu. V posledních letech jsou velmi oblíbená garážová parkovací stání z hliníku. Ochranu vašeho auta před deštěm, sněhem, ostrým sluníčkem nebo námrazou máte zajištěnou. Naše společnost ALcentrum nabízí svým zákazníkům kvalitní hliníková parkovací stání, která jsou vyrobena z hliníkových slitin ošetřené barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči rozmarům počasí.

Rozhodně se hodí přemýšlet o parkovacím stání již při samotné stavbě domu, kam takové stání umístit. Pokud si přejete parkovací stání umístit k již postavenému domu, nemusíte mít žádnou starost, protože i to pro nás není žádný problém.

Varianty garážového stání

    • ECO

Garážová stání ECO jsou naší nejlevnější variantou, která je velmi oblíbená u našich zákazníků. Nabízíme jej v 15 různých rozměrech a v barvách bílá nebo antracit. Pokud na to spěcháte, tak právě produktovou řadu ECO vám dodáme již do 3 dnů od objednání ve formě stavebnice a vy si jej sami sestavíte na zahradě pomocí instruktážního DVD. Obvodové zasklení si můžete vybrat buď boční, čelní, fixní nebo posuvné.

    • PROFI

Pokud máte rádi v životě zlatou střední cestu, tak si i u nás můžete vybrat parkovací stání podle vašeho vkusu. Hliníková parkovací stání PROFI nabízíme ve 20 různých rozměrech a vybrat si můžete až z 200 barevných dekórů. Střešní krytinu vám dodáme z 16 mm polykarbonátu

    • DELUXE

Jedná se o naše nejluxusnější provedení. V nabídce naleznete širokou škálu barev. Střešní krytina je tentokrát z bezpečnostního skla, které je ošetřeno UV ochranou. Další výhodou u garážového stání DELUXE jsou speciálně zesílené profily.

Kde si můžete pořídit garážová stání?

U nás naleznete nejen parkovací stání z hliníku, ale i ostatní hliníkové přístřešky, jako jsou například: hliníkové zimní zahrady, hliníkové pergoly, hliníkový zahradní altán, přístřešek nad dveře apod. Chcete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a společně nalezneme ideální řešení pro váš automobil.