Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková garáž na zakázku do měsíce na vašem pozemku

garazove stani 3Garážové parkovací stání se těší větší a větší oblibě. Především z hlediska ochrany automobilu, kdy je v bezpečí před deštěm, kroupami nebo slunečními paprsky.

Další velkou výhodou je, že se nemusíte starat o žádné stavební povolení, protože parkovací stání není postaveno na betonových základech. Parkovací hliníková stání vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné a vydrží několik generací.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008 a vyrábí pro své zákazníky hliníkové konstrukce vhodná pro různá využití. Jedná se především o hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, hliníkové altány nebo ploty.

Parkovací stání z hliníku můžete buď přistavět k již postavenému domu, nebo počítat s umístěním garážového stání již v samotném projektu domu. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, musíte počítat s místem pro parkovací stání, rozvrhnout si kde bude stát a jaká bude jeho velikost.

Varianty garážového stání

    • ECO

Nejlevnější je produktová řada ECO. Jedná se o jednoduchou, ale přesto kvalitní konstrukci. Vyrábíme ji v 15 různých rozměrech v odstínech bílá a antracit. Střecha je tvořena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm.

    • PROFI

Nejlepší řada z hlediska ceny a kvality je garážové stání PROFI. Nabízíme jej ve 20 různých rozměrech a v široké škále barev.

    • DELUXE

Naší nejluxusnější řadou je parkovací stání DELUXE, které je vyrobeno z kvalitních hliníkových profilů a dodáváno z bezpečnostním sklem. Vybrat si můžete z barevné stupnice RAL.

Výhody parkovacího stání z hliníku

Krom ochrany automobilu, má garážové stání z hliníku i celou řadu výhod. Oproti dřevěné variantě nemusíte tu hliníkovou nijak ošetřovat. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá. Nemusíte řešit nátěr ani údržbu. Postačí saponát s vodou a konstrukce bude zase jako nová. Další výhodou je universálnost a nadčasovost. Váš vůz bude natolik chráněn, že díky parkovacímu stání můžete prodloužit jeho životnost.

Zaujala vás nabídka garážového stání z hliníku?

Pokud byste svému autu rádi pořídili parkovací stání, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám s kterýmkoliv dotazem, přijedeme k vám a projekt si zaměříme zcela zdarma. Můžete přijet k nám na provozovnu a prohlédnout si vše co nabízíme.