Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové garáže s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc korun

garazove stani 2Přemýšlíte jak správně zastřešit garážové stání pro Váš automobil? Chcete, aby garážové stání ochránilo auto před deštěm, sněhem i sluncem a aby bylo zároveň dobře větrané? Nechcete za taková přístřešek utratit zbytečně moc peněz, ale požadujete vysokou kvalitu?

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí jedinečné řešení, které splňuje jednak všechny zmiňované požadavky, ale nabízí i mnoho dalších výhod.

Řešením je hliníkové zastřešení garážového stání. A pokud nejste manuálně zruční nebo chcete ušetřit čas, využijte akční nabídku na montáž zcela zdarma při objednávce na 50 000 Kč.

Hliníkové přístřešky od Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je stálicí na českém trhu v oblasti konstrukcí z hliníkových profilů. Konstrukce právě z hliníkových profilů jsou velmi variabilní, a proto i jejich využití je opravdu široké. Hliníkové konstrukce můžeme vidět v podobě již zmiňovaného garážového stání, ale také jako pergolu, zahradní altán, zimní zahradu, zastřešení bazénů nebo jako přístřešek nad vchodovými dveřmi. Všechny tyto prvky se navíc dají skvěle kombinovat tak, aby vytvořily estetický a funkční celek.

Ptáte se, jaké výhody Vám poskytne zrovna hliníkový materiál?

Možná budete překvapeni, že kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce sestavují, mají hned několik opravdu skvělých vlastností. Jistě oceníte to, že na rozdíl od jiných materiálů, které se na podobné přístřešky běžně používají, jsou hliníkové slitiny téměř bezúdržbové a navíc mají velmi dlouho životnost. Tento materiál je také barevně stálý, odolný vůči nepříznivým venkovním vlivům a nehořlavý.

Mimořádná akční nabídka – profesionální montáž zcela zdarma

Hliníkové garážové stání od společnosti Alcentrum s.r.o. si můžete nechat vyrobit v libovolném rozměru a také si můžete vybrat barevný odstín. Také budete jistě mile překvapeni nízkými pořizovacími náklady. Pokud si nyní objednáte garážové stání v hodnotě 50 000 Kč a více, využijete tak akční nabídku a budete mít profesionální montáž zcela zdarma.

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí kompletní servis. Zdarma přijedeme zaměřit konkrétní místo a bezplatně vypracujeme projekt, který bude odpovídat Vašim přáním a představám. Pak už jen zbývá požadavky zadat do výroby a přístřešek přijet namontovat. Nepožadujeme žádné zálohy předem, platíte až po dodání.

Pokud byste rádi viděli fotodokumentaci již zrealizovaných parkovacích stání, navštivte stránky společnosti alcentrum.cz.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. V případě zájmu volejte na telefonní čísla  739 292 921 nebo 732 607 221. K dispozici Vám je také kontaktní formulář, na základě kterého vás budeme kontaktovat zpět.

Zvolte bezúdržbové zastřešení parkovacího stání s dlouhou životností a vysokou kvalitou od společnosti Alcentrum s.r.o..