Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Nemáte-li možnost si postavit ve svém domě klasickou garáž, máme pro vás super řešení, zastřešené stání od společnosti ALcentrum.

Výhody zastřešeného stání

 • Chrání vašeho čtyřkolového miláčka
 • Díky garážovému stání prodloužíte životnost svému autu. Pryč bude starost o odhazování sněhu, a dokonce i namrznutí auta bude v menší míře, protože auto bude z části schované pod střechou. Bude chráněno od kyselého deště nebo od prudkého sluníčka a nebude ani potlučené od krup.

 • Bezúdržbovost
 • Garážové stání z hliníku nemusíte nijak chránit nebo o něj pečovat. Jestliže se vám zdá přístřešek znečištěný, stačí ho jen omýt vodou se saponátem.

 • Dlouhá životnost
 • Hliníkový garážový přístřešek je odolný vůči povětrnostním vlivům, díky tomu je jeho životnost několikanásobně delší než u dřevěných přístřešků.

 • Elegantní vzhled

Garážový přístřešek nabízíme v mnoha barevných provedeních, tudíž se hodí jak ke klasickým, tak i moderním domům. Nabízíme vám možnost sjednotit barvu přístřešku s barvou fasády nebo plastových oken a dveří.

Produktové řady garážového stání

 • ECO
 • Nejlevnější variantou, jak si postavit garážové stání je produktová řada ECO. Nabízíme ji v 15 rozměrech a v odstínech bílá a antracit. Střešní krytina je polykarbonát tlustý 16 mm, v barvě čirá či mléčná.

 • PROFI
 • Jedná se o nejlepší řešení, když hledáte kvalitní garážové stání za příznivou cenu. V nabídce máme 20 standartních typů a velkou škálu standartních dekorů.

 • DELUXE
 • Produktová řada je nejluxusnější variantou garážového stání. Nabízíme ji v mnoha barevných provedeních i v různých rozměrech.

Zaujala vás naše nabídka garážového stání?

Pokud máte jakýkoliv dotaz a rádi byste se dozvěděli o hliníkových stání více, navštivte náš e-shop ALcentrum.cz.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE