Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky


Odpadnou vám povinnosti, jako odklízení napadaného sněhu z vašeho auta, škrabání námrazy, a navíc ho ochráníte před ostrými slunečními paprsky. U nás si vybere opravdu každý, garážový přístřešek z hliníku je velmi oblíbený a nabízíme ho v různých rozměrech a variantách.

Výhody garážového přístřešku

    • Téměř žádná údržba

Hliníková garážová stání mají tu výhodu, že jsou bezúdržbové, pokud se vám zdají znečištěné, postačí je omýt vodou se saponátem.

    • Dlouhá životnost

Naše hliníkové slitiny jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jeho životnost je tak zaručena na dlouhá léta.

    • Cenově dostupnější než garáž

Pokud se rozhodnete pro garážový přístřešek z hliníku, nemusíte potom řešit žádné stavební základy nebo garážová vrata, která jsou potřeba ke klasické garáži a také velmi nákladná.

    • Elegantní a moderní design

Garážové stání se vám bude hodit k plastovým oknům i dveřím. Jeho vzhled je universální. Pokud tam zrovna nebudete mít zaparkované auto v létě, můžete prostor pod garážovým stáním využít jako prostor pro grilování s přáteli.

Provedení garážového stání

V nabídce naší společnosti ALcentrum naleznete tři provedení garážového stání, a to variantu ECO, PROFI nebo DELUXE.

Produktová řada ECO je opravdu pro každého. Je to naše nejlevnější varianta, kterou vyrábíme v jednoduchém provedení. Dodat vám ji můžeme také ve formě stavebnice a vy si svůj přístřešek můžete sami doma sestavit.

U varianty PROFI si můžete vybrat z mnoha barevných provedení a různých rozměrů. Doladíte tak barvu k vaší fasádě nebo různým doplňkům.

Garážové stání DELUXE je vyráběno z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo.

Vybrali jste si garážové stání z hliníku?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vašeho garážového přístřešku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE