Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Kryté hliníkové stání pro automobil do 3 týdnů od objednání

greenline01Dopřejte svému autu perfektní ochranu před vlivy počasí v podobě hliníkového stání, které vám dodáme do 3 týdnů od objednání. Společnost ALcentrum, s.r.o. je výrobcem a zároveň dodavatelem kvalitních hliníkových přístřešků.

V naší nabídce naleznete mimo garážová parkovací stání, také hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Už při samotném projektu je vhodné uvažovat, kam garážové stání umístit. Pokud si přejete postavit stání k již postavenému domu, ani to pro nás není žádný problém.

Výhody parkovacího stání

    • Finančně výhodnější než klasická garáž

U parkovacího stání z hliníku nemusíte řešit žádné stavební základy, ani garážová vrata, která jsou nejnákladnější položkou.

    • Dlouhá životnost a žádná údržba

Hliníkové profily jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, proto je jejich dlouhá životnost zaručena. Navíc se nemusíte starat o údržbu, nebude se vás týkat každoroční nátěr, jako tomu je u dřevěné konstrukce. Pokud se vám bude zdát přístřešek znečištěný, postačí ho omýt vodou a je zase jako nový.

    • Moderní nadčasový design

Parkovací stání se hodí k jakékoliv stavbě, ať už to je pasivní moderní dům nebo klasický baráček se sedlovou střechou. Na výběr máte ze tří typů garážového stání ve variantě ECO, PROFI nebo DELUXE.

Technické parametry garážového stání

Povrchová úprava je ošetřena barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá. Můžete si vybrat barevný odstín, který bude ladit k vašim plastovým oknům nebo dveřím až z 200 barevných odstínů z barevné stupnice RAL.

Jako spojovací materiál používáme nerezavějící ocel. Ochranu před nepřízní počasí vašemu autu zajistí střešní krytina z polykarbonátu o tloušťce 16 mm s UV ochranou. Nabízíme jej v barvách čirá, mléčná nebo barevná.

Varianty parkovacího stání

Vybrat můžete ze tří produktových řad ECO, PROFI nebo DELUXE. Garážová stání ECO jsou naší nejlevnější variantou a velmi oblíbenou u našich zákazníků. Hliníková stání PROFI jsou ideální variantou mezi kvalitou výrobku a cenou. Naší nejluxusnější variantou je DELUXE hliníkové stání. Je vyrobeno z kvalitních zesílených profilů a dodáváno společně s bezpečnostním sklem.

Kde pořídit kvalitní hliníkové stání?

Mimo garážové stání, u nás můžete pořídit i jiné kvalitní hliníkové konstrukce, jako jsou zimní zahrady, hliníkové pergoly nebo přístřešek nad dveře. To vše snadno pořídíte u společnosti ALcentrum, s.r.o. Rádi byste se dozvěděli více informací? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.