Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Nejenže je jej pravidelně myjete a dopřáváte mu také ošetření laku pomocí kvalitní autokosmetiky, ale také je potřeba jej ochránit před nepřízní počasí. Skvěle se k tomu hodí hliníkové garážové stání.

Jaké jsou výhody garážového stání z hliníku

 • Výborně ochrání váš automobil
 • Díky garážovému stání prodloužíte vašemu automobilu životnost. Navíc v zimě budete mít jednodušší odjezd z domu, protože vaše auto nebude zasněžené.

  Také jej ochráníte před krupobitím, kyselým deštěm i slunečním zářením.

 • Minimální údržba
 • Hliníková garážová stání jsou proti dřevěným přístřeškům prakticky bezúdržbové. V případě znečištění povrchu jej stačí omýt hadicí.

 • Dlouhá životnost garážového stání
 • Díky kvalitním hliníkovým slitinám je hliníkové garážové stání velmi odolné a jeho životnost je opravdu vysoká, mnohem delší než u garážového stání ze dřeva.

 • Cenově dostupnější než garáž
 • Ať už nemáte dostatek prostoru nebo finančních prostředků na stavbu klasické garáže, pak zvolte hliníkové garážové stání. K tomu nepotřebujete ani garážová vrata, která jsou poměrně značnou investicí v případě stavby garáže.

 • Elegantní a moderní vzhled
 • Hliníkové parkovací stání vám poskytne nejen ochranu, ale také prostor, který můžete využít jako altán pro vaši oslavu nebo grilování. Navíc si garážové stání můžete sladit s barvou vašich oken, dveří nebo fasády.

  Provedení garážového stání

  Garážová stání z hliníku dodáváme ve třech různých produktových řadách. Ty se od sebe liší provedením, velikostmi, ale také možností výběru barvy apod.. Nejlevnější variantou jsou garážová stání ECO, zlatou střední cestou mezi kvalitou a cestou je produktová řada PROFI a tou nejluxusnější řadou je DELUXE.

  Chcete si pořídit i vy garážové stání z hliníku?

  Pomůžeme vám s výběrem vhodné varianty hliníkového garážového stání. Navíc od nás získáte projekt zdarma a profesionální instalaci v místě realizace. Pro více informací nás kontaktujte.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE