Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Montované garážové přístřešky

pristresek pro parkovani 01V každém ročním období dostává auto lak na našem autě pořádně zabrat. Můžete mu ale zajistit ochranu pod novým hliníkovým garážovým přístřeškem. Vašemu autu můžete prodloužit životnost tím, že bude pod dokonalou ochranou před nevlídným počasím.

Škodí mu jak ostré slunce, tak kroupy nebo neustálá námraza. Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí kvalitní hliníkové zastřešení pro váš vůz. Jsme českou společností, která se specializuje na různé hliníkové konstrukce již od roku 2008.

Nemusíte mít strach z administrativy

Garážové stání z hliníku má velkou výhodu v tom, že na něj nepotřebujete stavební povolení, jako tomu je u klasického zděného stání nebo garáže. Odpadne vám tak obíhání úřadů, což je někdy práce na dlouhou trať. Postačí vám si vybrat vhodné místo pro garážové stání a my vám jej přijedeme v krátkém čase namontovat. U parkovacího stání z hliníku nemusíte utrácet za garážová vrata, která jsou potřeba u zděné garáže. A co si budeme povídat, nejsou vůbec levná.

 

 

Výhody garážového stání

    • Dlouhá životnost

Veškeré hliníkové konstrukce jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů, mají skvělou vlastnost a tím je jejich dokonalá odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky tomu vám mohou vydržet po několik generací. Navíc jsou hliníkové konstrukce ještě z výroby ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT a nabízíme ji v různých barevných odstínech, tak si můžete vybrat ten, který se bude perfektně hodit k vaším plastovým oknům a dveřím.

    • Žádná údržba

Garážové stání z hliníku nemusíte každoročně natírat, jako tomu je u dřevěné konstrukce. Jediná starost, která vás může potkat je omytí konstrukce saponátem, když bude například ušpiněná od cákajícího bahna.

    • Universální vzhled

Garážové stání je praktické a svou universálností se bude hodit k jakékoliv stavbě, ať už se bude jednat o klasický starší baráček nebo o moderní a nadčasový dům.

    • Typy garážového stání

Společnost ALcentrum má ve stálé nabídce 3 typy garážového stání a některé výrobky držíme skladem, tak je můžete mít do 3 dnů od objednání. Vybrat si můžete z varianty ECO, PROFI nebo DELUXE. Každá se liší různými rozměry i barevným provedením.

Vybrat si je tak snadné

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ garážového stání vybrat? Neváhejte se na nás obrátit.