Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Naše společnost vyrábí kvalitní garážová stání z hliníku .

Proč garážové stání z hliníku od ALcentra?

Na českém trhu funguje společnost ALcentrum celou řadu let. Za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků a nasbírali nemalé zkušenosti s výrobou hliníkových konstrukcí.

V případě, že se rozhodnete pro garážové stání od nás, získáte celou řadu výhod. Nezaplatíte žádnou zálohu předem. Před samotnou realizací projektu přijedeme k vám, vše zaměříme a vytvoříme pro vás návrh zdarma .

Universální garážové stání

Garážové stání z hliníku se hodí k novostavbě stejně jako k již postavenému domu ve starší zástavbě. Vyrábíme garážová stání v mnoha rozměrech, které dokážeme přizpůsobit dle vašich požadavků.

Garážové stání v odstínu vašich oken

Garážová stání vyrábíme v mnoha barvách. Díky tomu je dokážeme skvěle sladit s vašimi okny a dveřmi.

Hliníkové garážové stání vyrábíme standardně v barvě sněhově bílá a antracit hladký. Vyrobíme pro vás ale také odstín dle vašeho přání, který si vyberete z barevné škály RAL.

Zimní zahrada v luxusním provedení

Garážová stání vyrábíme ve třech různých provedeních – ECO, PROFI a DELUXE. Od běžného až po luxusní. Vybere si i ten nejnáročnější zákazník. Garantujeme vám maximální kvalitu hliníkových profilů, stejně jako ostatních materiálů jako je střešní krytina nebo spojovací materiál.

ALcentrum váš spolehlivý dodavatel garážového stání z hliníku

Vyberte si kvalitní garážové stání z hliníku od společnosti ALcentrum. V naší nabídce naleznete širokou nabídku provedení a rozměrů. Zašlete nám nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře, emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Domluvíme s vámi veškeré podrobnosti.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE