Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Nejen v zimě se vám bude hodit garážové stání

garazove stani 3Podle statistických průzkumů parkují lidé s autem na ulici až v 60 %. V garáži nebo v garážovém stání pouhé dvě pětiny. Ale právě nechráněné parkování na krutém mrazu může přinést různá rizika.

Pořiďte svému automobilovému miláčkovi zastřešení v podobě kvalitního hliníkového stání, které pro něj i pro vás bude mít velký přínos.

Hliníkové stání je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, takže se nemusíte bát, že by vám pod nánosy sněhu zrezlo nebo něco podobného. Nemění barvu a vlastnosti ani na prudkém slunci. Díky tomu vám pak může vydržet po několik generací. Můžete jej postavit ke stávajícímu domu nebo na něj myslet při samotném projektu a vytvořit si tak dostatečné místo u domu.

Výhody garážového stání z hliníku

 • rádi vám poskytneme naší pomoc v podobě profesionální montáže a garážové stání vám postavíme přímo u vás. Nebo vám jej můžeme dovést ve formě stavebnice a vy si jej sami sestavíte.
 • po svých klientech nepožadujeme žádné nesmyslné zálohy předem na výrobu garážového stání, platbu stačí provést při převzetí nebo předem na účet.
 • zdarma vypracujeme projekt pro vaše parkovací stání a konzultace k tomu je samozřejmostí.
 • díky odolnosti materiálu vůči povětrnostním vlivům, vám může vaše parkovací stání vydržet po mnoho generací
 • naši stálý klienti vidí velkou výhodu také v minimální údržbě hliníkových konstrukcí. Nemusíte jej ničím ošetřovat, postačí voda se saponátem a konstrukce je opět jako nová.

Provedení garážového stání

  • ECO

Garážové stání ECO je vhodným přístřeškem pro nenáročné klienty, kteří upřednostňují universální a jednoduchý design. Jedná se o naše nejlevnější parkovací stání. K dostání je 15 různých rozměrů v barvě bílá a antracit.

  • PROFI

Varianta garážového stání PROFI už je více propracovaná a vybrat si můžete z 20 rozměrů ve 4 základních odstínech, stříbrná, hnědá, antracit a bílá. Pokud vám ale zvolená barva nebude vyhovovat, můžete si vybrat ze stupnice RAL, která nabízí až 200 barevných odstínů.

  • DELUXE

Hliníkové garážové stání DELUXE je naší vlajkovou lodí. Je vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Vytříbený vkus a luxusní design hliníkového garážového stání jistě udělá radost náročným majitelům, kteří se rádi obklopují luxusními věcmi kolem sebe.

Dopřejte svému vozu zastřešené parkování

Stačí si zvolit jednu z následujících variant a garážové stání z hliníku vám může zdobit vaší zahradu.