Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Nejvhodnější variantou je hliníkový garážový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o.
Jsme zároveň výrobcem i dodavatelem hliníkových konstrukcí. Svým klientům nabízíme hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo ploty z hliníku. Je to stálý a nadčasový materiál, který je velmi odolný

Nejen že garážové stání ochrání vaše auto, ale u vašeho domu vznikne prostor, který zkrášlí celý váš objekt. Můžete nechat stát přístřešek volně nebo jej postavit ke stěně vašeho domu.

Výhody garážového stání

  • Finančně výhodnější než klasická garáž

Oproti klasické dřevěné nebo zděné garáži, je ta z hliníkových profilů cenově výhodnější. Nemusíte řešit garážová vrata, která jsou nejnákladnější. A navíc se nemusíte starat o betonové základy.

  • Dlouhá životnost

Životnost garážového stání je vysoká, díky pevné odolnosti hliníkových slitin, ze kterých vyrábíme konstrukce.

  • Elegantní a moderní styl

Nemusíte se obávat, že by se garážové stání nehodilo k vašemu domu. Jeho vzhled je universální a elegantní zároveň. Bude se tedy hodit jak k pasivnímu modernímu domu, tak ke klasickému domečku.

Provedení garážového stání

Garážová stání nabízíme ve třech produktových řadách, které se od sebe liší různými parametry. Parkovací stání z hliníku ve standartních rozměrech držíme skladem a jsme schopni vám jej dodat do 3 dnů od objednávky.

  • ECO

Varianta garážového stání ECO je cenově nejdostupnější. Je k dostání v 15 různých provedení a v odstínu sněhově bílá.

  • PROFI

Hliníkový přístřešek PROFI je výborným kompromisem mezi cenou a kvalitou výrobku. Můžete vybírat z 20 rozměrů a v odstínu sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném barevném provedení podle stupnice RAL.

  • DELUXE

Hledáte-li nejluxusnější provedení garážového přístřešku, je to právě varianta DELUXE, která splní vaše očekávání. Dodáváme ho společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Výběr je pouze na vás

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model, věřte, že vyberete jen ten nejkvalitnější materiál a zpracování hliníkového přístřešku. Teď už stačí pouze kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o. a my vám rádi poradíme.