Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Parkovací místo přímo u domu

pristresek pro parkovani 02Přejete si nějak zvelebit váš dům a nenapadá vás jak? Co takhle něco praktického, užitečného a něco co využijete po celý rok? Dopřejte svému autu i vám nový hliníkový přístřešek, který vám vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o..

Na českém trhu se pohybujeme již od roku 2008, naše zkušenosti jsou bohaté a primárně je pro nás důležitý spokojený zákazník. Garážové stání oceníte především v zimních měsících, kdy nemusíte ze svého vozu odhrabovat sníh nebo škrabat námrazu. Využití bude mít parkovací stání jistě i v létě, kdy poskytne příjemný stín vašemu vozu a vy nebudete sedět v rozpáleném a přehřátém interiéru.

Nehrozí vám žádné papírování

Pokud se rozhodnete pro garážový přístřešek z hliníku, nemusíte kopat betonové základy a předtím obíhat úřady a sousedy kvůli stavbě zděné garáže. Známe to všichni, jak není příjemné stát ve frontě na úřadech a čekat na výsledek. K sestavení parkovací stání postačí vhodné místo. Nemusíte ani pořizovat nákladná garážová vrata, která musí být součástí zděné garáže.

Jaké vám parkovací stání může nabídnout výhody?

    • Dlouhá životnost

Garážové stání je vyráběno z kvalitních hliníkových slitin, která jsou odolná vůči povětrnostním podmínkám, a díky tomu vám vydrží po dlouhé generace. Již ve výrobě je konstrukce ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou můžete vybírat z 200 různých odstínů z barevné stupnice RAL.

    • Žádná údržba

Dřevěné parkovací stání musíte každý rok natírat nebo ho nějak ošetřovat. Hliník je bezvadný materiál, především z hlediska údržby. Nemusíte se o něj přehnaně starat. Pokud bude konstrukce znečištěna, postačí voda se saponátem a je opět jako nový.

    • Universální vzhled

Hliníkové parkovací stání se bude hodit k jakékoliv stavbě. Ať už se bude jednat o moderní dům nebo starší baráček se sedlovou střechou. Garážové stání z hliníku je velmi klasické, ale přesto moderní a nadčasové.

    • Varianty garážového stání

Garážové stání nabízíme ve 3 provedení. Varianta ECO je nejlevnější, poměr kvalita versus cena vám může poskytnout varianta PROFI a naší nejluxusnějším parkovacím stáním je řada DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Odhodlejte se pro nový přístřešek

Stačí si jen vybrat jakýkoliv typ garážového stání a my vám jej rádi přijedeme smontovat nebo dodáme konstrukci ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte. Neváhejte nás kontaktovat.