Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Nejedná se pouze o pravidelné mytí v myčce nebo ošetření speciální kosmetikou na auto. Důležité je také chránit váš automobil před nepříznivým počasím, jako je déšť, námraza a sníh nebo dokonce prudké letní paprsky, které poškozují autolak.

Skvělým doplňkem k vašemu domu a zároveň ochranou pro vašeho automobilového miláčka je hliníkové parkovací stání.

O garážovém stání je dobré uvažovat již před samotnou stavbou domu. Ideální je zanést garážové stání z hliníku již do samotného projektu. Rozmyslet si musíte především to, zda chcete stání pro jedno nebo pro dvě auta. Zda chcete použít jako střechu hliníkovou konstrukci nebo do toho zakomponovat také střešní krytinu.

Výhody parkovacího stání u domu

    • Ochrana vašeho auta

Nespornou výhodou, je fakt, že vašemu auto prodloužíte životnost právě tím, že mu postavíte garážové stání z hliníku. Navíc v zimě nebudete muset řešit námrazu nebo sníh na vašem autě a bude se vám i lépe startovat.

    • Minimální údržba

Oproti dřevěným konstrukcím není třeba ty hliníkové nijak ošetřovat, jsou tedy téměř bezúdržbové. Je jen potřeba otřít občasnou nečistotu vodou a saponátem.

    • Zaručena dlouhá životnost

Dlouhou životnost garantujeme hlavně díky hliníkovým slitinám, ze kterých jsou naše konstrukce vyrobené.

    • Cena je nižší než je tomu u klasické garáže

Jistě vás potěší, že cena hliníkového stání je daleko nižší než u klasické zděné garáže. Nemusíte si pořizovat garážová vrata, která jsou tou největší investicí do garáže. Navíc nemusíte ani obíhat stavební povolení.

    • Moderní vzhled

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům celou řadu rozměrů i barev garážového hliníkového stání. Jeho vzhled je nadčasoví a universální, bude se tak hodit ke kterémukoliv objektu.

Provedení garážového stání

Parkovací stání z hliníku nabízíme svým zákazníkům ve třech produktových řadách. A sice ve variantách ECO, PROFI a DELUXE. Každá řada je odlišná a disponuje různými specifiky, ať už se jedná o rozměry, provedení nebo barvy.

Toužíte i vy po parkovacím stání z hliníku?

Pomůžeme vám velmi rádi s výběrem varianty. A dotáhneme vaše přání do zdárného konce. Neváhejte nás kontaktovat.