Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Parkovací stání z hliníkových profilů na míru

IMG 20190815 123738Možnosti, jak vyřešit parkování a případné zastřešení pro automobil je v dnešní době dost. Tuhle otázku řeší nejen ti, kdo staví nové bydlení, ale i lidé s již postaveným domem. Chcete-li mít svůj automobil za plotem v bezpečí vašeho pozemku, přečtěte si možnost elegantního a nadčasového řešení.

Hliníkové parkovací stání na míru vašim potřebám splní vaše očekávání a navíc vaše auto ochrání před deštěm, kroupami nebo ostrým sluncem. Nemusíte si v zimě dělat starosti s námrazou a v létě zase s přehřívání interiéru vozu.

Nejvhodnější variantou je hliníkový garážový přístřešek od naší společnosti ALcentrum, s.r.o.. Hliníkové přístřešky vyrábíme, distribuujeme i montujeme. Hliníkové profily jsou ideální materiál - jde o stálý a nadčasový materiál, který je velmi odolný.

Nejen že garážové stání ochrání vaše auto, ale u vašeho domu vznikne prostor, který zkrášlí celý váš objekt. Můžete nechat stát přístřešek volně nebo jej postavit ke stěně vašeho domu.

JAKÉ JSOU HLAVNÍ VÝHODY POŘÍZENÍ PŘÍSTŘEŠKU OD ALCENTRUM S.R.O.?

 • Přijedeme k vám a zdarma vám projekt zaměříme
 • Hliníkové konstrukce nabízíme v různých rozměrech i barevných provedeních
 • Objednávku dodáme do 3 týdnů od objednání
 • Nemusíte garážové stání nijak ošetřovat, ani natírat
 • Hliníkové slitiny nepodléhají povětrnostním podmínkám

Výše zmíněné výhody nejsou všechno. Těch důležitých výhod, které stojí za zmínku je více.

  • Jde o finančně výhodnější řešení než klasická garáž

Oproti klasické dřevěné nebo zděné garáži, je ta z hliníkových profilů cenově výhodnější. Nemusíte řešit garážová vrata, která jsou nejnákladnější. A navíc se nemusíte starat o betonové základy.

  • Dlouhá životnost

Životnost garážového stání je vysoká, díky pevné odolnosti hliníkových slitin, ze kterých vyrábíme konstrukce.

  • Elegantní a moderní styl

Nemusíte se obávat, že by se garážové stání nehodilo k vašemu domu. Jeho vzhled je universální a elegantní zároveň. Bude se tedy hodit jak k pasivnímu modernímu domu, tak ke klasickému domečku.

GARÁŽOVÉHO STÁNÍ – PROVEDENÍ

Hliníková garážová stání nabízíme ve třech variantách, které mají různé parametry. Parkovací stání z hliníku ve standartních rozměrech držíme skladem a jsme schopni vám jej dodat do 3 dnů od objednávky.

ECO

Provedení garážového stání ECO je cenově úplně nejdostupnější. Je k dostání v 15 různých provedení a v odstínu sněhově bílá.

PROFI

Varianta PROFI je výborným kompromisem mezi kvalitou a cenou výrobku. Vyberete si ze 20 rozměrů a v odstínu sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném barevném provedení podle vzorníku barev.

DELUXE

Chcete-li nejluxusnější provedení garážového přístřešku, je to právě provedení DELUXE, které splní vaše očekávání. Dodáváme ho společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Další hliníkové přístřešky, které vyrábíme

Nevyrábíme pouze parkovací stání. Slaďte svou zahradu a nechte si vyrobit i:

 • zahradní hliníkové pergoly
 • hliníkové zimní zahrady
 • přístřešky nade dveře
 • samonosné zahradní altány

Výběr je na vás

Teď už stačí pouze kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o. a my vám rádi poradíme. Nevíte-li si rady s nejlepším řešením právě pro vás, kdykoliv jsme vám plně k dispozici.