Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Po ránu vám odpadne starost o odmetání nově napadaného sněhu z auta, škrábaní zamrzlých skel a případně rozmrazovaní zámků.

Kryté parkovací stání ochrání váš automobil před nepříznivými vlivy jako je déšť, sníh, ale i přímé sluneční záření v letním období. Nechcete-li zastavovat svůj pozemek klasickou zděnou garáží a uvítáte raději nadčasový vzhled přístřešku, pak zvolte hliníkové parkovací stání.

Vzdušné parkovací stání – proč právě hliníkové profily?

Hliníkové profily nabízejí spoustu úžasných vlastností, které ocení především sám uživatel přístřešků. Naše firma Alcentrum se zabývá výrobou hliníkových přístřešků různých druhů z velmi kvalitního hliníkového materiálu. Naše přístřešky mají již stovky klientů a jejich spokojenost je maximální. Oceňují především:

 • stálost a odolnost materiálu
 • nehořlavost
 • moderní a nadčasový vzhled
 • bezúdržbovost
 • dlouhou životnost
 • široký výběr barevného provedení
 • rychlá montáž
 • výrobu přesně dle požadavků

Máte-li pasivní dům, do kterého nelze kotvit přístřešek, pak i pro vás máme řešení vzdušné hliníkové garáže. Na trh dodáváme i samonosné hliníkové altány, které nevyžadují žádné kotvení a můžete ho mít kdekoliv na vaši zahradě. V letních měsících ho pak můžete využívat i pro posezení s rodinou či na zahradní párty.

Jaké máte možnosti ve výběru parkovacího stání?

Spokojenost našich klientů je pro nás priorita, proto jsme vyrobili 3 různé varianty, ze kterých si vybere opravdu každý. Máme pro vás:

 • Provedení ECO - základní provedení s tou nejnižší pořizovací cenou na trhu
 • Provedení PROFI - klasické provedení s možností výběru barevného provedení
 • Provedení DELUXE - tato varianta je pro nejnáročnější klienty, kteří jsou zaměření na detail, široká škála barev a možnost bezpečnostního skla

Jak si hliníkové parkovací stání objednat?

Objednávky, případně dotazy směřujte na telefonní číslo 732 607 221, případně nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře umístěného na našich stránkách. Budeme se na vás těšit.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE