Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Ideálním řešením je hliníkové parkovací stání. Navíc vám naše společnost vypracuje na požádání projekt zdarma při závazné objednávce.

Jaké jsou výhody hliníkového parkovacího stání?

  • Zanedbatelná údržba

V porovnání s dřevěným parkovacím stáním se v podstatě o to naše nemusíte vůbec starat. Jednou za čas stačí vzít vodu, v případě většího znečištění vodu se saponem a hliníkové stání prostě omýt.

  • Hliníkové parkovací stání pro několik generací

Díky materiálům, ze kterých naše hliníková parkovací stání vyrábíme, získáte přístřešek s opravdu dlouhou živostnosti. Povrchová úprava práškovou barvou KOMAXIT zajišťuje stálost a odolnost materiálu.

  • Nejlevnější parkovací stání z hliníku na trhu

Naše nabídka hliníkových parkovacích stání je opravdu velmi široká. Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky, ale také ty, kteří se nechtějí vydat ze svých úspor. Hliníkové parkovací stání ECO jsou nejlevnější na českém trhu. V případě, že si nevyberete z nabídky ECO, máme pro vás další dvě řady a to PROFI a DELUXE. Obě nabízí široký výběr rozměrů a barev.

  • Snadná montáž hliníkového parkovacího stání

Hliníkové parkovací stání zvládnete postavit ve dvou. Díky montáži svépomocí ušetříte další finanční prostředky. V případě, že se ale na montáž necítíte, nezoufejte, naši kolegové hliníkové parkovací stání zdarma přivezou a odborně namontují.

  • Hliníkové parkovací stání má mnoho využití

Hliníkové parkovací stání má mnoho využití, můžete jej použít nejen jako parkovací místo pro vaše auto, ale také jako klasickou pergolu. Zajistí Vám dostatek ochrany a prostoru pro pořádání rodinných oslav nebo posezení s přáteli.

  • U nás neplatíte zálohy na zhotovení

Od našich zákazníků nevybíráme žádné zálohy na zhotovení hliníkového parkovacího stání. Vše platíte až při dodání buď dobírkou nebo při objednávce včetně montáže po její realizaci, a to na bankovní účet.

 

Kde seženete nejlevnější parkovací stání z hliníku?

Kontaktujte nás, společně nalezneme nejvhodnější řešení pro váš automobil i rodinný rozpočet. Pomůžeme vám nejen s výběrem, ale také s realizací projektu. Zajistíme pro Vás odbornou montáž a doručení zdarma.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE