Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Garážové stání ochrání váš vůz po celý rok a ušetří lak vozu před působením slunečních paprsků.

Jak zvolit vzdušnou garáž?

Garážové stání můžete mít z různých materiálů a je jen na vás, který si vyberete. Garážové stání ze dřeva má přírodní nádech, ale potřebuje spousty péče a ošetřování v podobě speciálních laků a vosků.
Naopak hliníkové profily jsou velice přizpůsobivé a vzhledem k hliníkovému materiálu nabízejí spoustu barevných i velikostních možností. Hliníkový materiál navíc nepotřebuje speciální úpravy a na jeho ošetřování staří pouze voda.

Kde sehnat hliníkové garážové stání?

Hliníkové garážové stání stejně tak jako další výrobky z hliníkových profilů vám vyrobí, dodá a namontuje společnost Alcentrum, s.r.o.. V jejich produktových řadách najdete spoustu výrobků z hliníkových profilů. Od garážových stání, altánů, zimních zahrad nebo i hliníkové ploty. To vše lez z hliníkových profilů vyrobit. Navíc si můžete vybrat z velkého množství střešních krytin a barevných možností.

Jaké řady garážových stání nabízí

Společnost Alcentrum, s.r.o., má modelové řady pro široké spektrum klientů. Z modelových řad si vyberou ti co hledají kvalitu, ale i ti, kteří řeší cenu.

Modelové řady

  • ECO – je nejlevnější variantou v modelových řadách, tento model je dodáván v demontu jako stavebnice, v bílé barvě, střešní krytina je z polykarbonátu
  • PROFI – řada pro náročnější klienty, 20 standardních rozměrů, až 200 barevných provedení a 3 druhy střešních krytin
  • DELUXE – pro nejnáročnější klienty, až 200 barevných variant, zesílené hliníkové profily a střešní krytina opatřena bezpečnostním sklem

Chcete si i vy nechat navrhnout vhodný přístřešek z hliníkových profilů pro vaše auto? Kontaktujte Alcentrum, s.r.o. a váš vůz již nebude trpět pod sněhem a zimní námrazou.