Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Prostorné a nenáročné parkovací stání z hliníku

pristresek pro parkovani 03Toužíte po garážovém stání pro váš automobil? Kvalitní hliníková stání vám vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových konstrukcí.

Jedná se především o pergoly, zimní zahrady, zahradní altány a parkovací stání.

Dopřejte svému autu ochranu před deštěm, námrazou nebo ostrým letním sluníčkem, kdy nejvíce trpí auto lak. Našim klientům se snažíme vyjít vstříc, jak v rozměrech, tak v barvách přístřešků. Dokážeme je sladit tak, že se budou dokonale hodit k fasádě, plastovým oknům i dveřím.

 

 

 

 

 

Výhody garážového stání

  • Ekonomičtější než klasická garáž

U klasické zděné nebo dřevěné garáže musíte myslet na garážová vrata, která jsou nejnákladnější položkou a potom vás garáž bude stát více financí než tomu je u hliníkové konstrukce.

  • Dlouhá životnost

Dřevěnou konstrukci musíte každoročně natírat proti různým škůdcům. U té hliníkové vám to nehrozí. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná a stálá. Parkovací stání vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které mají dlouhou životnost, protože jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

  • Elegantní, universální, moderní styl

Vůbec nemusíte mít strach, že by se zrovna k vašemu domu nehodilo hliníkové parkovací stání. Design děláme klasický, universální, ale přesto elegantní, takže se hodí ke kterékoliv stavbě.

Varianty garážového stání

Naleznete u nás 3 varianty hliníkového stání, lišící se barvou i rozměry. Jsme schopni vám jej dodat do 3 dnů od objednání, protože standartní rozměry držíme skladem.

  • ECO

Nejdostupnější a nejlevnější parkovací stání na českém trhu je varianta ECO. Dodáváme ji v 15 různých rozměrech v barvě sněhově bílá.

  • PROFI

Parkovací stání PROFI vás uchvátí nejenom příznivou cenou, ale také kvalitním provedením. Vybírat můžete z 20 rozměrů v základních barvách sněhově bílá nebo antracit hladký. Pokud se vám ani jeden odstín nebude zamlouvat, můžete si vybrat barvu podle barevné škály RAL.

  • DELUXE

Jedná se o naši nejluxusnější variantu, která uspokojí i náročnější klientelu. Je vybavena bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Výběr je jen na vás

Teď už si stačí jen si vybrat. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, věřte, že neuděláte chybu. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o..