Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Je pro vás výstavba zděné garáže velmi nákladná? Nebo se vám uzavřená garáž nehodí do konceptu vašeho bydlení či nechcete zastavovat velkou travnatou plochu? Výborným řešením je vzdušný krytý přístřešek.

Zhotovíme pro vás na míru hliníkové parkovací stání, které zapadne ke každému domu. Jde o stylový a nadčasový přístřešek, který nese spoustu pozitivních vlastností, díky kterým jsou hliníkové profily v posledních letech velmi oblíbené.

Jaké vlastnosti nabízí hliníkové profily a přístřešky z nich?

Jedním z hlavních kritérií, proč se lidi zajímají o hliníkové přístřešky je bezesporu luxusní vzhled a nadčasovost. Další vlastnosti vám ale také při výběru materiálu pro zhotovení přístřešku nedají spát.

  • Nehořlavost
  • Bez potřeby pravidelné a náročné údržby
  • Dlouhá životnost a stálost barevného provedení
  • Možnost rozměrů na přání (přístřešek i pro více aut)
  • Velký výběr barevných odstínů
  • Nízké pořizovací náklady (již od 20 385 korun)

Na vyžádání vám vypracujeme grafický návrh spolu s předběžnou kalkulací, abyste věděli, do čeho jdete. Máte také možnost shlédnout některé naše zhotovené realizace na našich stránkách.

Ve srovnání s klasickou garáží není u hliníkových přístřešků žádná nutnost vydání stavebního povolení. Nemusíte počítat ani s žádnou složitou stavební přípravou. Jediná nutnost jsou betonové patky, které společně probereme na nezávazné schůzce.

Provedení hliníkového parkovacího stání

Nechceme svazovat klientům ruce, a tak naše firma Alcentrum s.r.o. přišla na trh se 3 různými provedeními, aby si vybral úplně každý. Od nenáročného klienta po toho nejnáročnějšího.
Vybírat můžete z:

  • Provedení ECO jde o základní provedení, které je ve dvou barevných variantách (bílá a antracit), jeho cena začíná na 20 385 korunách
  • Provedení PROFI - tato varianta je nejvíce vyhledávaná, jde o zlatou střední cestu, možno vybrat si barvu ze široké škály odstínů
  • Provedení DELUXE - tato varianta je určena pro náročné klienty, kteří mají své specifické požadavky a nadstandardní přání nepříklad v podobě bezpečnostního zasklení

Hliníkové parkovací stání - konzultace zcela zdarma

Potřebujete-li doplňující informace nebo konzultaci týkající se hliníkového parkovacího stání, pak se nám ozvěte na telefonním čísle 732 607 221 nebo vyplňte kontaktní formulář.