Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky


Nabízíme vám perfektní řešení. Pořiďte sobě i vašemu čtyřkolovému miláčkovi přístřešek z hliníku, který ho skvěle ochrání a vám ušetří spoustu času. Uvidíte kolik výhod má hliníková konstrukce.

Naši společnost ALcentrum, s.r.o., zabývající se výrobou hliníkových přístřešků, jsme založili v roce 2008, jako rodinnou firmu. Od té doby jsme nabrali nemalé a kvalitní zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí a společnost se rozrostla o další členy naši firmy.

Prioritou je pro nás přání každého zákazníka. Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratším možném termínu. Jsme nejen výrobcem, ale zároveň i dodavatelem hliníkových konstrukcí, což je velká výhoda.

Zajímají vás výhody parkovacího stání pro automobil?

Ve rovnání s klasickým dřevěným přístřeškem má hliníkový přístřešek hned několik výhod:

    • Bezúdržbovost – nevyžaduje pravidelnou údržbu

Hliníkové garážové stání nevyžaduje pravidelné ošetření nátěrem proti škůdcům ani olejem. A pokud se vám bude zdát konstrukce znečištěná, stačí vzít vodu a saponát a hned je jako nová.

    • Životnost v řádu několik desetiletí

Hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních materiálů, které nepodléhají povětrnostním podmínkám, jejich životnost je tedy mnohem delší než například u dřevěných přístřešků.

    • Praktické, elegantní a nadčasové řešení

Máte možnost vybrat ze tří produktových řad. Každá z nich nabízí různé rozměry i různé barevné odstíny. Vyberete si dle svého přání a garážový přístřešek se bude hodit k vašemu domu.

    • Cenově dostupnější než garáž

Klasická zděná garáž vyžaduje zastavit velký prostor u domu a velmi nákladnou investicí jsou i garážová vrata. Z hlediska úspor je proto přístřešek z hliníku ideální variantou, pokud zrovna nedisponujete velkou finanční rezervou.

Šetřete sebe i svou peněženku a nechte si zhotovit garážové stání z hliníku. Odpadnou vám věčné starosti s umýváním auta, odhrnováním sněhu a škrábání.

Vyrábíme i další varianty hliníkových konstrukcí

Kromě garážového stání zhotovíme i zimní zahrady, zahradní altány, různé hliníkové pergoly a přístřešky nad dveře. Všechny typy přístřešků nabízíme ve 3 provedeních od základního po ty nejluxusnější.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE