Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Zkuste vsadit na parkovací stání z hliníku, které zaručuje vzdušnost, vypadá vkusně a velmi moderně a rozhodně splňuje skvělou ochranu vašeho automobilu.

U tohoto typu přístřešku ani nemusíte zajišťovat žádné stavební povolení, nevyžaduje totiž pevné základy. Bez stavebního povolení jde totiž všechno snáze a rychleji. Přístřešek pro auto můžete mít již do 3 týdnů od objednání u svého domu.

Jaké vlastnosti očekávat od hliníkového stání?

Při výběru jakéhokoliv přístřešku je zapotřebí přemýšlet, co od něj očekávat. Chcete-li se zbavit každoročního natírání a broušení, jako je tomu například u dřevěných přístřešků, pak vsaďte na hliníkový přístřešek.

  • Dlouhá životnost v řádu desetiletí
  • Nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu
  • Univerzální a nadčasový vzhled
  • Spolehlivá ochrana vozu
  • Nehořlavost
  • Barevná stálost a odolnost

Provedení hliníkového garážového stání

Každý zákazník má jiné požadavky, potřebuje jiný rozměr a barevné provedení. Proto naše společnost Alcentrum s.r.o., zabývající se výrobou hliníkových přístřešků různého druhu, vyrábí 3 různé produktové řady. Jde nám především o maximální spokojenost všech zákazníků, proto vyrobíme i přístřešek na přání.

Řada ECO

Produktová řada ECO přináší klientům cenově nejdostupnější řešení našich hliníkových garážových stání. Dostupná je v 15 rozdílných rozměrech a odstínu sněhově bílá nebo antracitově šedá.

Řada PROFI

Produktová řada PROFI - to jsou kvalitní a přesto cenově přijatelné hliníkové přístřešky. Vybrat si můžete z 20 základních rozměrů a barvy na přání. Vaše garážové stání tak může korespondovat s barvou vašich oken a dveří.

Řada DELUXE

Produktová řada DELUXE je naší nejexkluzivnější řadou. Garážová stání jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálu a opatřeny lištami ve stejné barvě jako je konstrukce přístřešku. Na zasklení si můžete zvolit i bezpečnostní sklo a barvu si vybrat z opravdu velké palety barev.

Zaujalo vás garážové stání z hliníkových profilů?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pomůžeme vám s výběrem konkrétního garážového stání. Bude-li potřeba, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás také finální řešení projektu.