Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Vyhnou se mu kroupy, kyselý déšť, sluneční paprsky nebo námraza, která také škodí auto laku. Velkou výhodou, kterou naši klienti využívají u parkovacího stání je, že nemusíte shánět žádné stavební povolení.

Výhody parkovacího stání

    • Ochrana vašeho auta

Hliníkové parkovací stání zajistí delší životnost vašeho auta, protože ho ochrání před nepříznivými vlivy počasí. Nemusíte v zimě odhrabovat sníh ze svého auta a v letních měsících nemáte rozpálená interiér.

    • Téměř žádná údržba

Konstrukce garážového stání je velmi odolná a její barva je stálá. Nemusíte ji ničím natírat ani ošetřovat. Stačí vám voda se saponátem, pokud se vám zdá znečištěna.

    • Dlouhá životnost

Dlouhou životnost zaručují kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých je konstrukce vyrobena. Slitiny jsou odolné a vydrží po několik generací.

    • Cenově výhodné

U parkovacího stání nemusíte pořizovat nákladná garážová vrata, takže vás hliníková konstrukce vyjde mnohem levněji, než klasická zděná garáž.

Varianty garážového stání

Každý z nás má jiný vkus, proto jsme si pro své klienty připravili nabídku 3 garážových stání, které mají rozlišné parametry.

Rozdíl je také v ceně, kdy nejlevnější parkovací stání je rovněž nejoblíbenějším produktem u našich zákazníků. Jedná se o produktovou řadu ECO, která je k dostání v 15 různých rozměrech v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Tuto variantu dodáváme ve formě stavebnice, takže si ji snadno pomocí videa smontujete. Garážové stání PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou výrobku. Vybrat si můžete ze 4 různých barev a až z 20 různých rozměrů. Pokud vám nebude vyhovovat žádná ze 4 standartních barev, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL. Naší nejluxusnější řadou jsou parkovací stání DELUXE. Můžete si vybrat jak barevný odstín, tak rozměr, který se bude dokonale hodit k vašemu domu. Dodáváme jej společně s bezpečnostním sklem.

Stačí si jen vybrat

Pokud si nejste jisti výběrem parkovacího stání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem a nalezneme ideální variantu pro vaše auto. Jsme schopni vám objednávku doručit do 3 týdnů.