Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zakázková výroba vzdušných garáží

pristresekproauto1Jak v letních, tak v zimních měsících dostává lak na vašem autě pořádně zabrat. Parkovací stání z hliníku ho ale dokonale ochrání.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí pro své klienty kvalitní hliníkové konstrukce, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, tím pádem mají i delší životnost, než tomu je například u dřevěných konstrukcí. Parkovací stání z hliníku vás nadchne i ostatními výhodami.

Přání našich zákazníků se snažíme splnit do sebemenších detailů. Každý z nás má jiný vkus a my vám proto nabízíme tři řady garážového stání, ze kterého si rozhodně každý vybere.

Výhody, které vám garážové stání přinese

  • Bezúdržbovost

Hliník je perfektní materiál, který nemusíte žádným způsobem ošetřovat nebo často natírat. Oproti dřevěným konstrukcím je hliníkové parkovací stání velmi odolné vůči znečištění. Pokud se vám zdá konstrukce přeci jen znečištěna, postačí saponát s vodou a stání je zase jako nové.

  • Dlouhá životnost

Konstrukce nepodléhá povětrnostním podmínkám, vydrží tak mnohem déle. Je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá.

  • Moderní design

Naše parkovací stání se hodí k jakékoliv stavbě. Je natolik universální, praktické a přitom elegantní, že si jej můžete postavit k pasivnímu domu nebo k domu venkovského stylu.

  • Finančně nenáročné

Parkovací stání z hliníku je oproti klasické zděné garáži finančně nenáročné. Velmi drahé na zděné garáži jsou garážová vrata. Musíte také zařizovat stavební povolení a mít dostatek prostoru u domu, aby se tam dala postavit. Hliníkový přístřešek na auto je ideální variantou, pokud zrovna nedisponujete větší finanční rezervou.

Varianty garážového stání

  • Garážová stání ECO

Parkovací stání ECO je naší nejlevnější produktovou řadou a také nejoblíbenější, díky své nízké ceně. Střechu tvoří kvalitní polykarbonát o tloušťce 16 mm. Můžeme vám garážové stání postavit nebo dovézt ve formě stavebnice a vy si jej sami smontujete.

  • Garážové stání PROFI

Řada PROFI je určena i náročnější klientele, která vyhledává vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou produktu. Nabízíme jej ve 20 rozměrech a až 200 různých rozměrů. Střešní polykarbonát dodáváme v odstínech mléčný, čirý nebo dle nabídky.

  • Garážové stání DELUXE

Nejluxusnější produktová řada DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších hliníkových slitin. Dodáváme bezpečnostní sklo a střešní lišty v barvě konstrukce. Parkovací stání vám nemůžeme dovézt ve formě stavebnice, provádíme pouze profesionální montáž.

Objednejte si garážové stání na zakázku

ALcentrum s.r.o. vám vyrobí hliníkový přístřešek na auto na zakázku. Neváhejte se nám ozvat, rádi vám se vším poradíme.