Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava garazoveho stani zdarma

platba za garážové stání

Potřebujete garážové stání nebo přístřešek pro auto?

Hliníkové garážové stání je ideální řešení zastřešení parkovacího stání

 

Garážové stání z hliníkových profilů má oproti klasickým dřevěným přístřeškům pro auto řadu výhod. Na rozdíl od dřevěných zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání vůbec natírat, ani o něj jinak pečeovat. Hliníkové garážové stání lze vyrobit v libovolném rozměru i odstínu. Díky použitým hliníkovým profilům má hliníkové zastřešení parkovacího stání vysokou životnost.

Firma ALcentrum, s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníková garážová stání (přístřešky pro auta), ale i:

Hliníkové pergoly

Elegantní bezúdržbové zastřešení vaší terasy pro
nerušenou relaxaci s přáteli a rodinou.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

 

 

Novinky

Garážové stání z hliníku vám udělá delší službu než stání ze dřeva. Je velice elegantní a ochrání vašeho miláčka od povětrnostních podmínek, a to nejen v zimě od sněhové nadílky, ale i na podzim při padání listí či v létě od přímého slunečního záření. Pokud se rozhodnete garážové stání umístit blízko vašeho vchodu, ochráníte tím i vstup do vašeho domu.

Výhody hliníkových garážových stání

  • přijedeme za vámi k místu realizace a zaměříme projekt zdarma
  • zdarma ho také vypracujeme
  • nabízíme různé rozměry i barvy přístřešku
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost

Postavíme vám nejen hliníkový přístřešek pro vaše auto

Zimní zahrady

Stejně jako garážová stání, tak i zimní zahrady lze vyrobit z hliníku. Jsou velice oblíbené, stává se z toho místo odpočinku, rozjímání a relaxace. Pokud se rozhodnete pro zimní zahradu, zvětšíte tím svou obytnou plochu.

Pergoly z hliníku

Můžete si vybrat ze tří typů hliníkových pergol: ECO, PROFI a DELUXE.
U pergoly ECO se jedná o levnější a jednodušší variantu. PROFI pergoly slibují přijatelné řešení v poměru cena a kvalita. Její postavení vám zaručí reprezentativní vzhled. U Pergoly PROFI je možnost zvětšení do zimní zahrady. U DELUXE provedení se jedná o luxusnější desing. Máme na výběr z 200 odstínů a staví se z nejkvalitnějších materiálů

.

Zahradní altán

Zahradní altán je obdoba hliníkové pergoly, ale jeho výhoda spočívá v tom, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva. Je to ideální pro pasivní domy. Do obvodu altánu můžeme přidat též obvodové zasklení a vytvoříme tak zimní zahradu.

Máme toho na výběr daleko víc

Chcete se přijet podívat, co nabízíme? Rozhodli jste se realizovat na své zahradě nějaký z našich projektů. Neváhejte nás kontaktovat nebo si přijeďte prohlídnout naše výrobky.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE