Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové garážové stání

Bezúdržbový přístřešek pro auto

Hledáte pro své auto zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníkové garážové stání!

Proč si vybrat právě zastřešení parkovacího místa z hliníkových profilů?

 • Beúdržbový přístřešek pro auto

  Na rozdíl od dřevěného zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání natírat a nevyžaduje žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové garážové stání nepodléhá povětrnostním vlivům jako zastřešení ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými ppřístřešky výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled přístřešku

  Hliníkové parkovací stání se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou.

 • Přístřešek pro vaše auto

  Zastřešení parkovacího stání v podobě hliníkového garážového stání poskytne vašemu autu dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy, a přitom vyjde levněji než klasická garáž. Pasé jsou i garážová vrata.

 • Ochrana vstupu do domu

  V závislosti na umístění může přístřešek pro auto plnit i funkci zastřešení vchodových dveří a tak chránit nejen váš automobil, ale i vchod do domu.

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových garážových stání

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových přístřešků s různými parametry:

 • Hliníkové přístřešky řady ECO

  V řadě ECO najdete cenově nejdostupnější hliníkové zastřešení parkovacího stání v odstínu sněhově bílá a to v 15 různých rozměrech.

 • Hliníkové přístřešky řady PROFI

  Hliníkové přístřešky řady PROFI nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Tato garážová stání nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

 • Hliníkové přístřešky řady DELUXE

  Řada hliníkových přístřešků DELUXE nabízí zastřešení parkovacího místa v tom nejluxusnějším provedení. Garážová stání HIGHLINE nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

Technické parametry přístřešků z hliníkových profilů

Konstrukce hliníkového přístřešku

Konstrukci zastřešení tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné v téměř 100 barevných odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových přístřešcích je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina přístřešku

Střecha přístřešku je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.