Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hliníkové garážové stání

Bezúdržbový přístřešek pro auto

Hledáte pro své auto zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníkové garážové stání!

pristresek pro parkovani 01

pristresek pro parkovani 02

pristresek pro parkovani 03

pristresek pro parkovani 04

 

Proč si vybrat právě zastřešení parkovacího místa z hliníkových profilů?

 • Beúdržbový přístřešek pro auto

  Na rozdíl od dřevěného zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání natírat a nevyžaduje žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové garážové stání nepodléhá povětrnostním vlivům jako zastřešení ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými ppřístřešky výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled přístřešku

  Hliníkové parkovací stání se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou.

 • Přístřešek pro vaše auto

  Zastřešení parkovacího stání v podobě hliníkového garážového stání poskytne vašemu autu dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy, a přitom vyjde levněji než klasická garáž. Pasé jsou i garážová vrata.

 • Ochrana vstupu do domu

  V závislosti na umístění může přístřešek pro auto plnit i funkci zastřešení vchodových dveří a tak chránit nejen váš automobil, ale i vchod do domu.

 

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových garážových stání

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových přístřešků s různými parametry:

 • Hliníkové přístřešky řady ECO

  V řadě ECO najdete cenově nejdostupnější hliníkové zastřešení parkovacího stání v odstínu sněhově bílá a to v 15 různých rozměrech.

 • Hliníkové přístřešky řady PROFI

  Hliníkové přístřešky řady PROFI nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Tato garážová stání nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

 • Hliníkové přístřešky řady DELUXE

  Řada hliníkových přístřešků DELUXE nabízí zastřešení parkovacího místa v tom nejluxusnějším provedení. Garážová stání HIGHLINE nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Technické parametry přístřešků z hliníkových profilů

Konstrukce hliníkového přístřešku

Konstrukci zastřešení tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné ve 4 základních odstínech a dalších volitelných barvách dle vzorníku RAL.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových přístřešcích je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina přístřešku

Střecha přístřešku je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.