Hliníkové garážové stání

Bezúdržbový přístřešek pro auto.

RealizaceMontážCeník

Hledáte pro své auto zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníkové garážové stání!

PROČ SI VYBRAT ZASTŘEŠENÍ PARKOVACÍHO MÍSTA Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Beúdržbový přístřešek pro auto

  Na rozdíl od dřevěného zastřešení nemusíte hliníkové garážové stání natírat a nevyžaduje žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové garážové stání nepodléhá povětrnostním vlivům jako zastřešení ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými ppřístřešky výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled přístřešku

  Hliníkové parkovací stání se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou.

 • Ochrana vozu

  Zastřešení parkovacího stání v podobě hliníkového garážového stání poskytne vašemu autu dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy, a přitom vyjde levněji než klasická garáž. Pasé jsou i garážová vrata.

 • Ochrana vstupu do domu

  V závislosti na umístění může přístřešek pro auto plnit i funkci zastřešení vchodových dveří a tak chránit nejen váš automobil, ale i vchod do domu.

 • Dodání hliníkového garážového stání do 3 týdnů

  Všechny základní varianty přístřešků pro auto máme skladem, a proto jsme schopni je dodat během krátké doby.

ALCENTRUM - PROFESIONÁLNÍ DODAVATELÉ
HLINÍKOVÝCH GARÁŽOVÝCH STÁNÍ

PRODUKTOVÉ ŘADY

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových přístřešků s různými parametry:

Image

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY
ECO

V řadě ECO najdete cenově nejdostupnější hliníkové zastřešení parkovacího stání v odstínu sněhově bílá nebo antracit a to v 15 různých rozměrech. Přístřešky ECO jsou nejlevnější variantou.

Image

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY
PROFI

Hliníkové přístřešky řady PROFI nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Tato garážová stání nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

Image

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY
DELUXE

Řada hliníkových přístřešků DELUXE nabízí zastřešení parkovacího místa v nejluxusnějším provedení. Garážová stání nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

TECHNICKÉ PARAMETRY PŘÍSTŘEŠKŮ Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ

Konstrukce hliníkového přístřešku

Konstrukci zastřešení tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné ve 4 základních odstínech a dalších volitelných barvách dle vzorníku RAL.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových přístřešcích je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina přístřešku

Střecha přístřešku je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.

Pořiďte si náš bezúdržbový parkovací přístřešek s kvalitní práškovou barvou a vyhněte se každoročnímu natírání.

Vyberte si některý z dekorů v základním odstínu - antracit (RAL 7016), bílá (RAL 9010), stříbrná (RAL 9006) či hnědá (RAL 8017) anebo si za příplatek vyžádejte jakoukoliv jinou barvu dle vzorníku RAL.

Aktuality z ALcentrum s.r.o.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy