Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zakázková výroba vzdušných garáží

pristresekproauto1Jak v letních, tak v zimních měsících dostává lak na vašem autě pořádně zabrat. Parkovací stání z hliníku ho ale dokonale ochrání.

Garážové stání pro váš vůz zajistí ALcentrum

garazove stani 1Pořiďte svému automobilu nový kabát v podobě hliníkového parkovacího stání od společnosti ALcentrum, s.r.o. Bude pod dokonalou ochranou před kyselým deštěm, námrazou, prudkým sluníčkem.

Kryté hliníkové stání pro automobil do 3 týdnů od objednání

greenline01Dopřejte svému autu perfektní ochranu před vlivy počasí v podobě hliníkového stání, které vám dodáme do 3 týdnů od objednání. Společnost ALcentrum, s.r.o. je výrobcem a zároveň dodavatelem kvalitních hliníkových přístřešků.

Využijte nouzový stav pro objednání vzdušného parkovacího stání

garazove stani 3Už vám to přijde doma dlouhé a vy vymýšlíte, co byste ještě u sebe doma mohli zvelebit a upravit, aby se to líbilo všem členům rodiny? Přemýšleli jste už někdy o parkovacím stání z hliníku, které by ochránilo váš automobil?

Prostorné a nenáročné parkovací stání z hliníku

pristresek pro parkovani 03Toužíte po garážovém stání pro váš automobil? Kvalitní hliníková stání vám vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových konstrukcí.