Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Kryté parkovací stání - ochrana nejen před UV zářením

garazove stani 4Hliníkové parkovací stání poskytne dokonalou ochranu pro váš vůz. Pro to, abyste životnost vašeho automobilu co nejdéle prodloužili, je zapotřebí o chránit před nepříznivými vlivy, jako jsou ostré sluneční paprsky, déšť, kroupy či návaly sněhu.

Projekt na hliníkové parkovací stání zdarma

pristresek pro parkovani 01Vašeho motorového mazlíčka nejlépe ochráníte před nepřízní počasí pomocí garáže. Co ale dělat, když na garáž není dostatek místa a vy přesto nechcete nechávat své auto zbytečně moknout nebo omrzat?

Nenáročná garáž s elegantním vzhledem

pristresek pro parkovani 03Pořiďte svému automobilovému miláčkovi místo, kde bude chráněno před deštěm, kroupami nebo ostrým sluníčkem. Nemusíte si v zimě dělat starosti s námrazou a v létě zase s přehřívání interiéru.

Vkusné parkovací stání z hliníku

pristresek pro parkovani 02Pořídit si vzdušnou a vkusnou garáž pro auto není úplně jednoduché, zvláště pak, když nechcete zastavovat pozemek klasickou zděnou garáží.

Parkovací stání je vhodné řešit už u stavby nového domu

Téměř každý má v dnešní době svůj vlastní automobil, je nám skvělým a oddaným společníkem, který si zajisté zaslouží kvalitní péči a ochranu.