Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Kryté hliníkové stání pro automobil do 3 týdnů od objednání

greenline01Dopřejte svému autu perfektní ochranu před vlivy počasí v podobě hliníkového stání, které vám dodáme do 3 týdnů od objednání. Společnost ALcentrum, s.r.o. je výrobcem a zároveň dodavatelem kvalitních hliníkových přístřešků.

Prostorné a nenáročné parkovací stání z hliníku

pristresek pro parkovani 03Toužíte po garážovém stání pro váš automobil? Kvalitní hliníková stání vám vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových konstrukcí.

Garážové stání za peníze od Ježíška

pristresek pro parkovani 02Ježíšek vám nadělil pod stromeček místo věcných dárků peníze? Ty se pro dospělého hodí rozhodně víc než další kosmetika, která bude stejně ležet ve skříni.

Stylový přístřešek pro auto

hliníkové profilyMáte rodinný dům a chcete pro svůj automobil plnohodnotný přístřešek, abyste ho ochránili před povětrnostními vlivy? Pak čtete správný článek.

Kryté parkovací stání formou dárkového poukazu

pristresek pro parkovani 01Vánoce klepou na dveře a vy stále nevíte co si od Ježíška přát? Co nemyslet jednou na sebe, ale na svého čtyřkolového miláčka? Pokud vás trápí vrtochy počasí, kdy musíte v zimě neustále škrabat okénka a odhrnovat sníh, tak pro vás máme řešení v podobě krytého parkovacího stání.