Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Garáž nebo hliníkové garážové stání?

pristresek pro parkovani 02Zahrada je v poslední době využívána jako multifunkční prostor, kde je nutné najít místo jak pro květiny, záhony, posezení či děti, tak i velmi často pro automobil.

Levná kvalitní pergola

garazove stani 1Pokud se jedná o kvalitní výrobek, jistě se vám stalo, že jste se setkali s vyšší cenou, to ale nemusí platit vždy. I kvalitní výrobky se dají sehnat za cenu, která patří spíše do nižší kategorie, ale svou kvalitou se řadí o třídu až dvě výše.

Vkusná ochrana pro váš vůz

pristresekproauto1Pořídili jste si do rodiny nového automobilového miláčka? Jistě ho nechcete nechávat venku na mrazu, kde na něj může celoročně svítit slunce, padat kroupy nebo kyselý déšť, který škodí novému vozu.

Garážové stání, ideální řešení k domu, k firmě i na chalupu

pristresek pro parkovani 01Zvažujete zda si k vašemu domu pořídit garáž nebo garážové stání. Vzdušné garážové stání má více výhod, než si můžete pomyslet. Nejen, že ochrání vašeho čtyřkolového parťáka před povětrnostními vlivy, ale také prodlouží jeho životnost.

Co kdyby Ježíšek nadělil dárek i pro vaše auto?

pristresek pro parkovani 03Rádi byste pro svou rodinu vymysleli dárek k Vánocům, který vám bude léta sloužit? A bude dárkem nejen pro vás, ale také pro váš vůz? Máme pro vás perfektní tip, a tím je hliníkové garážové stání pro vaše auto od společnosti ALcentrum, s.r.o..