Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Dlouhá životnost garážového stání

parkovaniParné léto i krutá zima vašemu autu vůbec nesvědčí. Trpí tím především lak. Chraňte své auto ještě dnes, a pořiďte si parkovací stání z hliníku, kde bude auto v bezpečí před kyselým deštěm, kroupami, sněhem nebo slunečními paprsky.

Hliníkové garáže s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc korun

garazove stani 2Přemýšlíte jak správně zastřešit garážové stání pro Váš automobil? Chcete, aby garážové stání ochránilo auto před deštěm, sněhem i sluncem a aby bylo zároveň dobře větrané? Nechcete za taková přístřešek utratit zbytečně moc peněz, ale požadujete vysokou kvalitu?

Garážové stání pro váš vůz zajistí ALcentrum

garazove stani 1Pořiďte svému automobilu nový kabát v podobě hliníkového parkovacího stání od společnosti ALcentrum, s.r.o. Bude pod dokonalou ochranou před kyselým deštěm, námrazou, prudkým sluníčkem.

Zakázková výroba vzdušných garáží

pristresekproauto1Jak v letních, tak v zimních měsících dostává lak na vašem autě pořádně zabrat. Parkovací stání z hliníku ho ale dokonale ochrání.

Využijte nouzový stav pro objednání vzdušného parkovacího stání

garazove stani 3Už vám to přijde doma dlouhé a vy vymýšlíte, co byste ještě u sebe doma mohli zvelebit a upravit, aby se to líbilo všem členům rodiny? Přemýšleli jste už někdy o parkovacím stání z hliníku, které by ochránilo váš automobil?