Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Stylový přístřešek pro auto

hliníkové profilyMáte rodinný dům a chcete pro svůj automobil plnohodnotný přístřešek, abyste ho ochránili před povětrnostními vlivy? Pak čtete správný článek.

Garážové stání za peníze od Ježíška

pristresek pro parkovani 02Ježíšek vám nadělil pod stromeček místo věcných dárků peníze? Ty se pro dospělého hodí rozhodně víc než další kosmetika, která bude stejně ležet ve skříni.

Garážové stání maximálně do 3 týdnů u vašeho domu

greenline02Přejete si garážové stání pro svůj automobil, ale nechce se vám čekat na dlouhé dodací lhůty? Společnost ALcentrum, s.r.o. vám parkovací stání vyrobí a do 3 týdnů dodá na místo určení.

Kryté parkovací stání formou dárkového poukazu

pristresek pro parkovani 01Vánoce klepou na dveře a vy stále nevíte co si od Ježíška přát? Co nemyslet jednou na sebe, ale na svého čtyřkolového miláčka? Pokud vás trápí vrtochy počasí, kdy musíte v zimě neustále škrabat okénka a odhrnovat sníh, tak pro vás máme řešení v podobě krytého parkovacího stání.

Garážové stání z hliníku od české společnosti

greenline01Blíží se čas podzimních plískanic a přeháněk, a tak je nejvyšší čas začít uvažovat o tom, jak ochránit vašeho 4 kolového mazlíka. Určitě si za své služby zaslouží ochranu před nešvary počasí.