Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Perfektní ochrana pro váš vůz

garazove stani 3Ochrana vašeho vozu je velmi důležitá. Nejvhodnější je každý den parkovat auto přímo v garáži. Pokud si ale nemůžete dovolit klasickou zděnou garáž, ať už z finančních důvodů nebo na ni nemáte dostatečně velké místo u vašeho domu, máme pro vás ideální typ.

Praktické garážové stání z hliníku

parkovani z hlinikuGarážové stání z hliníku je alternativní způsob ke klasické zděné garáži. Je moderní, finančně nenáročné a z hlediska údržby, maximálně praktické.

Za peníze od Ježíška nové garážové stání

garazove stani 1Jak je to zvykem, tak se dospělým místo věcných dárků dávají spíš peníze. Je to určitě lepší varianta než dávat kosmetiku, kterou nepoužíváte nebo dekorace do domu, která by se vám tam stejně nehodila. Co ale teď s těmi penězi udělat, jak je nejlépe investovat?

Garážové stání z kvalitních hliníkových profilů

parkováníAuto používáme skoro každý den, dostává pěkně zabrat, nejen veškeré opotřebení, ale i jeho pobyt bez zastřešení, kdy na něj svítí sluníčko, prší kyselý déšť nebo padají kroupy.

Garážové stání z hliníku jako dárek k Vánocům s 20% slevou

pristresek pro parkovani 01Přemýšlíte, čím potěšit svého partnera na Vánoce? Řešíte zároveň parkovací tání pro Váš automobil? Spojte příjemné s užitečným a pořiďte si hliníkové garážové stání od společnosti Alcentrum s.r.o..