Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Elegantní a praktické parkovací stání

highline01Každý den je auto naším neodmyslitelným pomocníkem, bez kterého si svůj život ani nedokážeme představit. Aby nám sloužilo ještě dlouho, musíte se o něj dostatečně starat a věnovat mu patřičnou péči. Další možností je pořídit si vzdušné a praktické garážové stání z hliníku, které ochrání vašeho automobilového miláčka.

Garážové stání se vám hodí nejen v zimních měsících

greenline01Auto neodmyslitelně patří k našim životům, proto si zaslouží kvalitní péči, aby nám ještě dlouho vydrželo. Někdo si nemůže dovolit klasickou zděnou garáž, ať už z hlediska finančního nebo ji na svém pozemku nemají kde umístit.

Hliníkové garáže s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc korun

garazove stani 2Přemýšlíte jak správně zastřešit garážové stání pro Váš automobil? Chcete, aby garážové stání ochránilo auto před deštěm, sněhem i sluncem a aby bylo zároveň dobře větrané? Nechcete za taková přístřešek utratit zbytečně moc peněz, ale požadujete vysokou kvalitu?

Dlouhá životnost garážového stání

parkovaniParné léto i krutá zima vašemu autu vůbec nesvědčí. Trpí tím především lak. Chraňte své auto ještě dnes, a pořiďte si parkovací stání z hliníku, kde bude auto v bezpečí před kyselým deštěm, kroupami, sněhem nebo slunečními paprsky.

Zakázková výroba vzdušných garáží

pristresekproauto1Jak v letních, tak v zimních měsících dostává lak na vašem autě pořádně zabrat. Parkovací stání z hliníku ho ale dokonale ochrání.