Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Chraňte své auto před zimou hliníkovým přístřeškem

pristresek pro parkovani 04Venku nám pomalu začíná přituhovat a vy byste rádi ochránili své auto před námrazou? Ideálním řešením by bylo postavit si k domu klasickou zděnou garáž, ale někdy na ní bohužel nezbývají peníze a ani dostatečný prostor pro její stavbu.

Garáž nebo hliníkové garážové stání?

pristresek pro parkovani 02Zahrada je v poslední době využívána jako multifunkční prostor, kde je nutné najít místo jak pro květiny, záhony, posezení či děti, tak i velmi často pro automobil.

Garážové stání, ideální řešení k domu, k firmě i na chalupu

pristresek pro parkovani 01Zvažujete zda si k vašemu domu pořídit garáž nebo garážové stání. Vzdušné garážové stání má více výhod, než si můžete pomyslet. Nejen, že ochrání vašeho čtyřkolového parťáka před povětrnostními vlivy, ale také prodlouží jeho životnost.

Levná kvalitní pergola

garazove stani 1Pokud se jedná o kvalitní výrobek, jistě se vám stalo, že jste se setkali s vyšší cenou, to ale nemusí platit vždy. I kvalitní výrobky se dají sehnat za cenu, která patří spíše do nižší kategorie, ale svou kvalitou se řadí o třídu až dvě výše.

Vkusná ochrana pro váš vůz

pristresekproauto1Pořídili jste si do rodiny nového automobilového miláčka? Jistě ho nechcete nechávat venku na mrazu, kde na něj může celoročně svítit slunce, padat kroupy nebo kyselý déšť, který škodí novému vozu.